Karadeniz Pet

çaresiz ve kararsızım...

• Konbuyu başlatan kadir can ucun
  • Başlangıç tarihi
K

kadir can ucun

Guest
bayram dan sonra bartına gidicez büyük ihtimalle otobüsle gidecez 5-6 saat yolculuk.kuşumu nasıl götüreblirm ?otobüsler almıyo diye biliyorum.kuşumu geride bırakmak istemiyorum.Şimdiden teşekkürler.

Otobüslerin almadığını kim söyledi? Kafesle filan sorun olur belki ama taşıma kafesine koyup kucağında götürsen kim soracak!

Yolculuk insanı bile yoruyor varsa güvendiğin biri, emanet edebilirsin :)

bayram dan sonra bartına gidicez büyük ihtimalle otobüsle gidecez 5-6 saat yolculuk.kuşumu nasıl götüreblirm ?otobüsler almıyo diye biliyorum.kuşumu geride bırakmak istemiyorum.Şimdiden teşekkürler.

1 ay önce istanbuldan arkadaşım kuş getirdi.bu forumdan satın almıştım. pamukkale firması alıyor.mesela kamil koçu aramıştım alıyoruz demişti arkadaş otogardan bilet alırken kuşu uyutup alırız demişler.arkadaşımda hemen pamukkaleye sordu ve aldılar.

Son düzenleme:
kaç gün kalacaksınız?

yaklaşık 3 hafta veya daha fazla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

Otobüslerin almadığını kim söyledi? Kafesle filan sorun olur belki ama taşıma kafesine koyup kucağında götürsen kim soracak!

internetten baktım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

Yolculuk insanı bile yoruyor varsa güvendiğin biri, emanet edebilirsin :)

Güvenemiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

1 ay önce istanbuldan arkadaşım kuş getirdi.bu forumdan satın almıştım. pamukkale firması alıyor.mesela kamil koçu aramıştım alıyoruz demişti arkadaş otogardan bilet alırken kuşu uyutup alırız demişler.arkadaşımda hemen pamukkaleye sordu ve aldılar.

pamukkale bartına seferleri varsa onla giderim artık.Teşekkürler

İstanbuldan Malatya'ya karton kutu içinde ördek götüreni bile gördüm. Senin minicik kuş mu sığmayacak. Taşıma kafes al ve ses çıkarmamaları için siyah örtü ile ört. Havasız kalmamasına dikkat et. O kadar. İyi tatiller....

İstanbuldan Malatya'ya karton kutu içinde ördek götüreni bile gördüm. Senin minicik kuş mu sığmayacak. Taşıma kafes al ve ses çıkarmamaları için siyah örtü ile ört. Havasız kalmamasına dikkat et. O kadar. İyi tatiller....

sağolasın ...

Nasıl uyutacaklarmış merak ettim?

Nasıl uyutacaklarmış merak ettim?

bütün firmaların yasal şartlarında hayvanlara bişey olmasın diye veteriner aracılığıyla uyutulup öyle alırız diyolar.ama her hayvanda bir değil işte.bu kuşu uyutsan bir daha uyanmaz zaten küçücük bedeni var.kamil koç öyle bir sorun çıkardı.allahtan pamukkale aldı da mağdur olmadık.yoksa kuş otogarda kalcaktı

Geri