petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çaresiz ve kararsızım...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kadir can ucun tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. kadir can ucun

bayram dan sonra bartına gidicez büyük ihtimalle otobüsle gidecez 5-6 saat yolculuk.kuşumu nasıl götüreblirm ?otobüsler almıyo diye biliyorum.kuşumu geride bırakmak istemiyorum.Şimdiden teşekkürler.

2. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    kaç gün kalacaksınız?

3. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Otobüslerin almadığını kim söyledi? Kafesle filan sorun olur belki ama taşıma kafesine koyup kucağında götürsen kim soracak!

4. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Yolculuk insanı bile yoruyor varsa güvendiğin biri, emanet edebilirsin :)

5. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 ay önce istanbuldan arkadaşım kuş getirdi.bu forumdan satın almıştım. pamukkale firması alıyor.mesela kamil koçu aramıştım alıyoruz demişti arkadaş otogardan bilet alırken kuşu uyutup alırız demişler.arkadaşımda hemen pamukkaleye sordu ve aldılar.

#5 Uğur DOĞAN, 23 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 23 Temmuz 2014
  6. kadir can ucun

yaklaşık 3 hafta veya daha fazla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

internetten baktım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

Güvenemiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

pamukkale bartına seferleri varsa onla giderim artık.Teşekkürler

7. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    İstanbuldan Malatya'ya karton kutu içinde ördek götüreni bile gördüm. Senin minicik kuş mu sığmayacak. Taşıma kafes al ve ses çıkarmamaları için siyah örtü ile ört. Havasız kalmamasına dikkat et. O kadar. İyi tatiller....

8. kadir can ucun

sağolasın ...

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Nasıl uyutacaklarmış merak ettim?

10. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bütün firmaların yasal şartlarında hayvanlara bişey olmasın diye veteriner aracılığıyla uyutulup öyle alırız diyolar.ama her hayvanda bir değil işte.bu kuşu uyutsan bir daha uyanmaz zaten küçücük bedeni var.kamil koç öyle bir sorun çıkardı.allahtan pamukkale aldı da mağdur olmadık.yoksa kuş otogarda kalcaktı

Sayfayı Paylaş