petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çarpık bacak olur mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve kandemir tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. kandemir

kandemir New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,
    Arkadaşlar 2 hafta sonra Allah izin verirse yavrularım muhtemelen olur. Yalnız yuvanın içine kuşum talaş falan koydurmuyor ve yuva çok basit. Altında oyuk yok. anlayacağınız dümdüz tahta. kuşçuya sordum sıkıntı olabilir dedi. anne yavrunun üzerinde yattığı için bacakları çarpık olurmuş. İçi oyuk bir yuva almam gerekirmiş. sizce doğru mudur? yoksa bana yuva satmak için mi yaptı.

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    yuva 5 tl zaten dogruyu soylemıs yanı

3. kandemir

kandemir New Member

Beğenileri:
    0
    yuvanın fiyatı sıkıntı değil. yumurtaları alıp yeni yuvaya koyamam. yumurtaya dokununca yumurtayı yuvadan atıyor. yuvayı nasıl değiştireyim yada ne zaman.

4. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    kardeş bence hiç dokunma bidaha ki sefere değiştirirsin yavrulu çıkacak yavrularınıda sık sık kontrol et önlemini ona göre al derim yumurtaların ziyan olmasın

5. kandemir

kandemir New Member

Beğenileri:
    0
    bende öyle düşündüm. peki yavruların hepsini çıkarınca yeni yuvaya alsam yavrulara zarar verirler mi acaba. benim ilk yavrularım olacak. yavruları elime alsam kıskanıp öldürmezler değil mi.

6. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    çok kısa olmak şartıyla kontrol amaçlı elinize falan alabilirsiniz sıkıntı olmaz ama yuva değişince anne sıkıntı yapıp yavruya bakmayabilir yumurtlamadan öncebile yuvaya alışmaları zaman alıyor bide dişiler çok agresif olabiliyo bazen kuşunla alakalı açıkcası ama bana sorarsan riske atma

7. kandemir

kandemir New Member

Beğenileri:
    0
    doğru söylüyorsun. ben bir sonraki yumurtlama dönemine yuva alayım. teşekkürler.

8. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    yuvanıza plastik folluk sığıyorsa plastik folluk alın onlarda oyuk var

9. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yavruların tamamı cıkınca yeni yuvalıga alırsınız yavruları,

Sayfayı Paylaş