petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çarpık bacak yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    3 yıldır çift muhabbet kuşu bakıyorum yeni aldığım çift 5 yumurta yaptı ve ilk 3 yavruyu büyütü ama son iki yavru ölmuş ve 3 yavrudada carpik bacak var bendeki bu sansizlik nedir abi ya kusa sungeri cok zor taktim sabaha olmese yada annesi sungeri cikarmasizsa kus duzelir mi ve ne zmn cikaricam sungeri ben

2. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    136
    Sadullah Bey,

Yuvalık zemininde en az 1 cm kalınlığında yumuşak talaş yok mudur?

3. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Talaş olsa bile eğer taban düzse bu sorun oluyor maalesef. Eğer kuşlar henüz yeme düşmedilerse bunun tedavisi mümkün. Düştülerse geçmiş olsun. Yusuf kürşat bey bana bayan çorabıyla bağlamamı önermişti. Çünkü sünger hem zor takılıyor hem de ayaktan kolay çıkıyordu. Ben de dediği gibi yaptım. Kuşun bacağı düzeldi. Eğer süngeri çıkartırsa kadın çorabıyla fazla sıkmadan bağlayın hem az yer kaplar hem de sizin için daha kolay olur.

Sayfayı Paylaş