Karadeniz Pet

çarşıdan aldım dişi eve geldim erkek.. cinsiyeti nedir ?

Kuşcuların yatacak yeri yok damara göre şerbet vermeye calısıp ınsaları kandiriyorlar

Abdullah bey siz bu kuşu erkeğin yanına dişi olarakmı aldınız yoksa evcilleştirmek için mi aldınız sizin için bir mahsuru olmazsa öğrenebilirmiyim ?

ne yapıyım Ercan abi dişi diyoruz inanmıyor erkek diyoruz inanmıyor.dna testimi yapalım :D

Kuşcuların yatacak yeri yok damara göre şerbet vermeye calısıp ınsaları kandiriyorlar

ben kuşu arkadaşımdan aldım kuşçudan alsam tamam da

Abdullah bey siz bu kuşu erkeğin yanına dişi olarakmı aldınız yoksa evcilleştirmek için mi aldınız sizin için bir mahsuru olmazsa öğrenebilirmiyim ?

yanına dişi olarak aldım yeşil olan 4 aydır benimle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

tamam arkadaşım inanma yumurta bekle olur elbet ;)

:) inanıyorum Ercan şaşkınlığım çok fazla sadece

ne yapıyım Ercan abi dişi diyoruz inanmıyor erkek diyoruz inanmıyor.dna testimi yapalım :D

olsun kafa karıştırma sen yine. biz doğruyu söyleriz inanıp inanmamak ona kalır

Abdullah bey öncelikle beyaz olan kuş erkek.Bence yeni aldıysanız geri verin.Erkek kuşunuzu götürün kuşcuya ve dişilerin arasına bırakın.Kendisi eşini seçecektir zaten böylece daha kafanız rahat olur.

Abdullah bey öncelikle beyaz olan kuş erkek.Bence yeni aldıysanız geri verin.Erkek kuşunuzu götürün kuşcuya ve dişilerin arasına bırakın.Kendisi eşini seçecektir zaten böylece daha kafanız rahat olur.

olmadı öyle yapacağım artık tşkler..

Geri