Karadeniz Pet

Çatı katında üretim?

ferah

Yeni Üye
Herkese merhaba arkadaşlar çatı katım var oraya salma kafes yapmak istiyorum çok sıcak diye kuşlara bşy olur diye korkuyorum ne yapmam gerek nasıl bişey yapmam lazım çatıya nasıl bi sistem yapabilirim bunla ilgili yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Konu günceldir ustalardan bilgi lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cok sicaktada yasayabilirler onemli olan hava akimi ve hizli derece degisikliklerine maruz kalmamali. Bi derece koyup oranin derecesini oglen aksam falan bi gozlemle bence

Guzel bir sekilde kapattigin surece cok saglilli bi uretim.yeri olur bence ısı yalıtımını iyi yapmaniz gerekir yanliz

Çayı katınız güneş görüyor ve havalandırma varsa sorunların büyüğünü halletmiş olursunuz.

çatı katı yazın çok sıcak kışın çok soğuk olur yalıtım mutlak şart. Duvarları alçıpan ve tavana kaplama strafor yaparsan havalandırma sistemi ile beraber verim alabilirsin.

Bilgiler için çok teşşekkürler Bn orayı straforla kapatılan ön tarafı tel örgü yapıcam güzel yalıtım sistemi kullanacam kafesin içinde havalandırma yeri var çatıda bi pencere kadar yer acık güneşte görüyor kafesi kırıcağım Gerede pencere acıcam

Geri