petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çayı nasıl vermeliyim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Okan AKAR tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Okan AKAR

Okan AKAR New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, forumu birkaç gündür takip ediyorum çünkü yarın yeni kuşuma kavuşacağım :) başlangıç için gerekli olan başlıkların birçoğunu okudum ve melisa, papatya, rezene kuşburnu gibi çayların kuşu rahatlatacağı ve hoşuna gideceği yazıyordu. Bunu ikinci bir suluk ile vermeye karar verdim yazılanlar doğrultusunda. ancak hazırlama kısmından emin olamadım. Elimde sallama olan bitki çayları mevcut. Onu kendim içecekmiş gibi bardağa hazırlayıp oradan mı suluğa aktarmalıyım? Sıcaklık nasıl olmalı? Bu tip detayları anlatabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim :)

2. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    Ikinci bir suluk alıp ona doldurun ılık bir sekilde koyun kaynar olmasin yeterki 1gün dursa ictigi kadar ertesi gune tazelenir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Okan AKAR

Okan AKAR New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ediyorum

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş