petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çek dişiye Jumbo erkek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih BUYURUCU tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Çek dişi kuşuma Jumbo erkek alacam evde beslediğimden her ırkın çiftini alamıyorum o Yüzden böyle birşey yapacam.. Sizce ne gibi Sıkıntılar çıkar ilerde sorun olurmu bu durum. Bu konuda tecrübeliler yardımcı olursa çok sevinirim..

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Cirkin bir kus cikar. Disi erkegi tasiyamaz. Olmaaz yani atla essegi ciftlestirmek gibi bisi

3. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    Anladım kırık yavru satanlar falan varda demekki bir sorun olmuyo diye düşünmüştüm

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Kirik kopekler nasil ilgi gormuyor degeri yoksa kuslardada benim icin oyledir ( cek yerli yerli cek kirigi haricinde ayi tur diyelim )

#4 g0rky06, 12 Nisan 2015
    Son düzenleme: 12 Nisan 2015
  5. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    Anladım. Jumbolara merakım var evdede yer sıkıntısı olduğu için vede Önümde askerlik olduğu için şuanlık ayrı bir Jumbo takım yapamıyorum o Yüzden böyle bir eşleştirme yapmak istedim. Askerlikten sonra iyi yavrular verecek kuşlara yönelecek şuanlık öyle bir amacım yok. Eğer üretim açısından çok büyük Sıkıntılar çıkarmazsa Jumbo alacam almadanda sizlere danışayım dedim.
    Bugün bi üretici satılık olan kuşlarını salmaya koyup getirecek ortak bir yerde buluşacaz. Yalnız kuşlar TFK değil Alman ve Belçika bildzikliymiş o kafama takıldı biraz

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    2 adet jumbo alın farkı olmucaktır . Bu sekılde aldıgınız jumbonun kalitesini öldürceksiniz. Ha tabi 70 100 tl lik bir kus alcaksanız fazla fark olmaz vasıf olmadıgı ıcın bişey olmaz yani alabilirsiniz :D

7. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    Peki çok teşekkür ederim :)

8. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi iri olabilir hatta daha iyi olur yavru ve yumurtanın kalıbını dişi belirler. Ama erkek jumbo dişi tünekte duramaz zaten altından kaçar. Hayırlısı bize fikir vermek düşer Karar sende :)

9. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    Teşekkürler sağolun

Sayfayı Paylaş