Karadeniz Pet

Çek Kuşlar Bu Kadar Uzun Mudur? Kuşumun Cinsi Nedir Kesin Cevap Please

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
İlk Zamanlarda Küçük ve Yiri İdi Fakat 1.5 Yaşindan Sonra İyice Uzadı :D Çekmi ?

Çekimleriniz çok güzel. Parçalı olan kuşunuz kırma olabilir fakat diğeri yerli gibi duruyor. Ayrıca sizinle daha önceden de tanışmışlığımız var. Facebooktaki Nokia sayfası. :)

uzun boyunlu ve kuyrukları kanatları uzun olur

Çek Yani Resimlerden Pek Anlaşilmiyorda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:31 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

Çekimleriniz çok güzel. Parçalı olan kuşunuz kırma olabilir fakat diğeri yerli gibi duruyor. Ayrıca sizinle daha önceden de tanışmışlığımız var. Facebooktaki Nokia sayfası. :)

Valla Olabilir Ne Desem Yalan Olur :) Başka Resim Atayımmı?

Konuyla ilintisiz ancak söylemek zorunda hissettiğim bir konu var:
Cümleye Türkçe başlıyorsan Türkçe bitir olur mu?

Çok sevimsiz, Türkçeye edilen şu eziyetler. -_-

Evet çek, maşallah kuşlar güzel.

Eminmisin? Mavi Olan 4 5 Aylık Beyaz Olan 1.5 Yaşinda Filan Ama Dediğim Gibi İlk Başlarda Emin Değildim Ama Kuyruğu Bayaği Bir Uzadı Çek Diyorum Kesin Ben Ama Durun Başka Resimde Atayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:45 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

Konuyla ilintisiz ancak söylemek zorunda hissettiğim bir konu var:
Cümleye Türkçe başlıyorsan Türkçe bitir olur mu?

Çok sevimsiz, Türkçeye edilen şu eziyetler. -_-

Benimki Bir Takıntı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:45 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

Kuşlarınız yerli gibi

Mavi Olan İngiliz Resimlerden Kaynaklanan Bişeyde Beyazlı Kafama Takıldı İşte :D

Çok tuhaf, benimki de takıntı.
Hani Türk'üm ya ondan sanırım. -_-​

Kuslar ing ve cekten olmalar ikiside disi

Geri