petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çek mi? hollanda kırığı mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mustyy88 tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. mustyy88

mustyy88 Guest

herkese merhaba.1 çift muhabbet alıcam çek mi alayım yoksa hollanda kırığı mı? ikisinide aynı fiyata buldum.

2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    hangisiniz tipi hosuna gidiyosana daha saglikli ise bence onu al zira bir fark yok aralarında küçüklük büyüklük farkı haricinde

3. mustyy88

mustyy88 Guest

şöylede bi şey var kırıklarda yumurta var çek yerli üretim.ikiside güzel çift kararsız kaldım açıkcası.

4. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    hangisinin renkleri hosuna gidiyosa onu al ama yumurtalıyı alman daha mantıklı ikisinide begendiysen hollandayı al

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:16 --

Kaça alican fiyati ne?

5. mustyy88

mustyy88 Guest

çek 70 tl,hollada 75 tl

6. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    hollandayi al fiyatta uygun evet yumurtalı olmasi iyi

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Irk olarak çek daha iyi ama kuşları görmeden net bir yorum yapamayız.

8. mustyy88

mustyy88 Guest

anladım.hollandanın yumurtası olması kafamı karıştırdı yoksa bende çek olsun istiyorum ama hala karar vermedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

bunlar hollanda üstteki çek

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. hollanda kırığı muhabbet kuşu