petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çek mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ali KOÇ tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

Arkadaşlar önceki pakistan erkeğim dişinin yanında küçük kalınca dişiden daha heybetli bir erkek aldım.kuşun çek olduğunu düşünüyorum kuyruğu baya uzun sizin düşünceleriniz nedir? ceresinde küçük benekler var neden olur lekeler bilenler :)

2. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Çek demek mümkün, kalın tüylü bir kuş. Çekini parçalı olduğu için ceresi normalde lila olur bu şekilde, mavi parçalarda olur. Yani gayet doğal ceresi.

#2 Mehmet Yılmaz, 9 Mart 2014
    Son düzenleme: 9 Mart 2014
  3. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

eyvallah hocam bende çek olduğunu düşünüyorum kuyruğu yerlilere göre baya uzun

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Cerede neden benek var çözemedim ama genel olarak güzel kuş maşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Anlaşma var mı aralarında

5. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

:) koyu mavilikler var ya kardeşim onları kastettirdiydim :) dişi yanından diğerini alınca sinirlendi vıcırdanıyor ama alıştı gibi yan yana uyukluyo ikiside şimdi :)

6. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    hemen yanına koymasaydın keşke hatta ayrı bir süre dişi diğerini sevdiyse bunu istemeyebilir ilk etapta birbirlerini görecek şekilde ayır bence

7. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

şimdi bir kafes daha alırsam giderken memlekete giderken sıkıntı olur kardeşim otobüsçülerle papaz olurum sonra :) Bu erkek acayip ses çıkarıyor ama kafese elimi sokunca ötmeyle çığlık atma arası bir ses çıkarıyor gülesi gelir vallahi insanın :)

8. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    o zaman mecbur artık beraber kalacaklar ben onu bilmiyordum :)

Sayfayı Paylaş