petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cekingen yeni yavruyu aldik :-)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve klivaj tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. klivaj
    Gizli

klivaj Guest

5 yildir tek yssamanin sonunda hayvan edinmrye karar verdim muhabbet kusundan baslayayim dedim. Alali 3 gun oldu yeni yem yemeye su icmeye basladi. Henuz hic sesi cikmiyor ve acayip urkek cekingen.. nasil acilacagiz zamsn gosterecek :))[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:06 -->-> Daha önceki mesaj 07:04 --

Bir de satici alirken erkek oldugunu soyledi ama ben disi plduyunu dusunuyorm. Cinsi ve cinsiyetini bilenlerden ogrenmek isterim

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Maasallah cok guzel kus. Omru uzun olsun. Yavas yavas acilir. Odaya, kafesine alistiktan sonra duzelir.

3. Muratc

Muratc New Member

Beğenileri:
    0
    Marul - yesillik vermeyin ishal yapıyor, en ufak ceyran almayan bir yere koyun, gece uyurken kafesin üstünü örtün, günde en az 1-2 saat onunda konusun ilgilenin ürkütmeyin yavaş olun.

yem uzatın, sabırlı olun,

Ben alalı 3 gün oldu, sürekli tepemde, avucumdan yiyor, kucağumda uyumak istiyor, uzaklaşmıyor yanımdan sevgi dolu bir can...

#3 Muratc, 9 Aralık 2014
    Son düzenleme: 9 Aralık 2014
  4. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Hayırlı olsun rengi çok güzel. Sağlıkla büyüsün. Bu arada üst kapama olayı ev çok soğuksa yapın normal ısıda ise gerek yok kuşu gereksiz korkutmayın ve Alışsın ufak Isı değişimlerine sonra her Isı değişikliğinde hasta olmasın.

5. klivaj
    Gizli

klivaj Guest

Tesekkur ederim hepimizinkine uzun saglikli omurler insallah :)
    Bu aksam 3.gunu soninda yani ilk defa sesini duydum, 2kere cikledi daha da ses cikmadi. Kerata aciliyor sanirim alisacaktir zamanla :)

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Maşallah kuşun rengi güzel.
    Ilgilendikce daha çabuk alışır size ama korkutmayalim da.
    Güle güle besleyin.

8. Cancann
    Gizli

Cancann Guest

çok güzel maşallah

9. klivaj
    Gizli

klivaj Guest

Eve alistik yavastan :))
    Atta mesken edindik

10. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  11. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Maşallah güzelmiş benim dişiye benziyor kerata:)

12. klivaj
    Gizli

klivaj Guest

Tesekkur ederim arkadaslar. Kusum son birkac gundur kanatlarinin altini kanatlarinin ustunu gogsunu didikliyo, kasiniyor mu tuy mu cikariyor yoksa bitlendi mi napti niye bu kadar arttmistir bu davranisi?

Sayfayı Paylaş