Karadeniz Pet

Çekingen

• Konbuyu başlatan ismail kaan
  • Başlangıç tarihi
I

ismail kaan

Guest
Sa arkadaşlar kuşum 1.5 aydır bende ama bazen yurt yüzünden ilgilenemedim,çünkü yurt soğuk simdiyse kaloriferler açıldı kuşu götürcem,asıl sorum kuşum bana alışık elime başıma gelıyo ama sevmeye gelince kaçıyo vede tüyde onun için durup dururken ısırıyo arada. bu sevme olayını nasıl çözcez NOT:Kafanızı arıttım kusura bakmayın vede kafesin tellerinde parmağımı sokunca bazen sevebiliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:59 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

Bir akıl verin :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:59 --

Bir akıl verin :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:00 --

bi akıl verin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:06 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

Sa arkadaşlar kuşum 1.5 aydır
bende ama bazen yurt yüzünden
ilgilenemedim,çünkü yurt soğuk
simdiyse kaloriferler açıldı kuşu
götürcem,asıl sorum kuşum bana
alışık elime başıma gelıyo ama
sevmeye gelince kaçıyo vede tüyde
onun için durup dururken ısırıyo
arada. bu sevme olayını nasıl çözcez
Bi akıl verin
NOT:Kafanızı arıttım kusura
bakmayın vede kafesin tellerinde
parmağımı sokunca bazen
sevebiliyorum

Tuy dokumunde mi kusun o zaman vitamin ver ne cok sicak nede cok soguk ilik bir yere koy.sicak olunca yine tuy dokumune girer soguk oluncada hasta olup olur gcmis sun

kusunuz tüy dokumunde olduğu için sinirli ve sitresli olduğu için isiriyor büyük ihtimalle genelde çoğu kuş kendisini devşirmez bunun için uzun bir süre birlikte olmanız ve kusun size tam anlamıyla gücenmesi gerekli

selen abla elime geliyoda, parmağımdayken diğer parmağımla sevmek istiyorum cekingen davranıyo bu nasıl çözcez

selen abla elime geliyoda, parmağımdayken diğer parmağımla sevmek istiyorum cekingen davranıyo bu nasıl çözcez

ismailcim onu bizde çözemedik..tedirgin oluyor bizimkide..sessiz kısık sesle konuşarak belki onun güvenini kazanabilirsin..bende çözemedim

Geri