Karadeniz Pet

Çekirdek aile kuşlarımdan kareler

Gülşen ÖZDEMİR

Paylaşımcı Üye
Merhabalar,Hayırlı kandiller.
Bu pazar temizlik yaptık hazır mis gibi olmuşkende resimler çektik :) ufaklıklarda tüylendi kendimce güzel karelerde çektiğimi düşünerek hoşuma giden bi kaç resim paylaşmak istedim.Aslında onlar tek çiftten dvm eden kocaman bir aile hepside birbirinin kopyası ben biliyorum ama siz kim kimdir karıştırabilirsiniz :D
güzellerime bakın bakalım..

Bu kızımız çiflerim bana geldikten sonraki ilk kuluçkasından olma şuan 7 aylık
1. nesiller

W1WZp4.jpg

3Y84jM.jpg

MLY3z7.jpg

Bu yukarıdaki kızımdan 2 gün büyük abisi oluyor.

lvYgrJ.jpg

A5Zq5X.jpg

Şuan ele alışmış konuşturmaya uğraştığım tek olarak büyüyen yaramazım 2. nesil oluyor kendisi 3 odayı ezberleyerek eliyle koymuş gibi ailesini bulup hergün orda tünüyor :D

lvB90Q.jpg

4bYkQq.jpg

7M2bZP.jpg

rZLGoB.jpg

Bunlarda benim güzel çiftim dişinin yüzünü ben bile çok az görüyorum ama bayaa şirin bi yüzü var yada benim oldukları için ayrı bir gözle bakıyor insan.
Onuda ilk defa bebekleri ile yuvalıkta yatarken görüyorum son tekne kazıntılarıyla beraber alttalar:

dk420Z.jpg

gZj570.jpg

qPqzzW.jpg

1MPXEA.jpg

bunlarda bebiklerimin şimdiki hali

lvByNQ.jpg

7M2b1l.jpg

kardeşi olduğunu bilmesede tüylerini temizleyerek gayet cana yakın bi tavır sergiledi kerata yavrular küçükken onlardan korkuyordu ama şuan birazda kendine benzetiyor olsa gerek ilgi gösteriyor :D

Vv2VZj.jpg

ornZmQ.jpg

Eveeet baya bi resim paylaşıp vaktinizi aldım bir MAŞALLAH'ı eksik etmeyin.Bakanlardan allah razı olsun ben paylaşırken keyif aldım umarım sizler içinde öyledir.
yorumlarda resimli bölgeden alıntı yapmayın lütfen konu çok uzun olur :D

Maşallah anladigim kadariyla siz kocaman bir ailesiniz Güle güle besleyin

Maşallah Allah uzun ömürler versin hepsine :)

Masallah ne kadar guzel ve genis bir ailesiniz oyle. :) Boyle fotograflar gorunce nasil hevesleniyorum kusuma es alip yavru almaya anlatamam. :) Hepsinin upuzun saglikli omurleri olsun.

Maşallah...

Maşallah anladigim kadariyla siz kocaman bir ailesiniz Güle güle besleyin
Tşk ederim yusuf bey dahada büyümek istiyoruz damızlıklara eş alıp ama şuan için zor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

Tşk ederim ercan bey sizinkilerede maaşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Maşallah Allah uzun ömürler versin hepsine :)
Tşk ederim amin..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:19 --

Masallah ne kadar guzel ve genis bir ailesiniz oyle. :) Boyle fotograflar gorunce nasil hevesleniyorum kusuma es alip yavru almaya anlatamam. :) Hepsinin upuzun saglikli omurleri olsun.
Çok teşekkür ederim.emin olun tarif edilemez bi his veriyor odamdalar gece yavru sesleri geliyor çok mutlu oluyorum.izlerken keyif alıyorum aynı keza sesleride neşe kaynağı oluyor.Eminim onlarda mutlularki yavru vererek sevindiriyorlar beni .bazen düşünüyorum onlarmı yavru büyütüyor benmi :D çok hoşuma gidiyor sürekli yavru almak.
Site sayesinde bu aşk dahada depreşti ilerde büyütücem .
Sizede tavsiye ederim.cokonuzdan güzel bebekleriniz olur.

Maşallah tüyleri kadar ömürleri olur inşallah çok imrendirici resimler allah nazarlardan saklasın.

Maşallah olsun hepsine. Hayırlı üretimler, ömürleri uzun olsun.

Tşk ederim yusuf bey dahada büyümek istiyoruz damızlıklara eş alıp ama şuan için zor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

Tşk ederim ercan bey sizinkilerede maaşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Tşk ederim amin..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:19 --

Çok teşekkür ederim.emin olun tarif edilemez bi his veriyor odamdalar gece yavru sesleri geliyor çok mutlu oluyorum.izlerken keyif alıyorum aynı keza sesleride neşe kaynağı oluyor.Eminim onlarda mutlularki yavru vererek sevindiriyorlar beni .bazen düşünüyorum onlarmı yavru büyütüyor benmi :D çok hoşuma gidiyor sürekli yavru almak.
Site sayesinde bu aşk dahada depreşti ilerde büyütücem .
Sizede tavsiye ederim.cokonuzdan güzel bebekleriniz olur.

Bizimki biraz beceriksiz gorunuyor ama nasil olacak bilmiyorum kendini biraz insan zannediyor. :) Otmeyi unuttu surekli bidi bidi konusuyor cik sesine hasret kaldik. :) O yuzden es konusunda cok zorlanacagiz gibi gorunuyor. Ben de egitimim nedeniyle sehir disina gidip geliyorum o yuzden bu aralar es secme konusunu biraz erteledik. :/

Bizimki biraz beceriksiz gorunuyor ama nasil olacak bilmiyorum kendini biraz insan zannediyor. :) Otmeyi unuttu surekli bidi bidi konusuyor cik sesine hasret kaldik. :) O yuzden es konusunda cok zorlanacagiz gibi gorunuyor. Ben de egitimim nedeniyle sehir disina gidip geliyorum o yuzden bu aralar es secme konusunu biraz erteledik. :/
:D ilerleyen zamanlarda oda olur ama yaşını geçmeden bi kaç dişi ile tanıştırın yoksa dahada güçleşir.hayırlısı olsun.

:D ilerleyen zamanlarda oda olur ama yaşını geçmeden bi kaç dişi ile tanıştırın yoksa dahada güçleşir.hayırlısı olsun.

Yanina yavrudan bir disi alsam buyutsem nasil olur soyle 3 aylik? Cunku yetiskin ya da daha once yavru almis bir disi benim oglumu dover durur sesini de cikaramaz garibim.:D

Yanina yavrudan bir disi alsam buyutsem nasil olur soyle 3 aylik? Cunku yetiskin ya da daha once yavru almis bir disi benim oglumu dover durur sesini de cikaramaz garibim.:D
Kaç aylık oğlunuz.Aslında ne tepki vereceği hiç belli olmaz görmek gerek yavru alırsanız bu seferde oğlunuz kızgın çıkarsa sürekli hazır olmamış dişiyi rahatsız eder can beyin kuşları gibi.ayına göre bi kaç ay küçük dişi alabilirsiniz.belkide hiç rahatsız etmez

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

Maşallah, keyifle besleyin.
piril pırıl kuşlar.
Çok teşekkür ederim öyle gördüğünüz için :)

Kaç aylık oğlunuz.Aslında ne tepki vereceği hiç belli olmaz görmek gerek yavru alırsanız bu seferde oğlunuz kızgın çıkarsa sürekli hazır olmamış dişiyi rahatsız eder can beyin kuşları gibi.ayına göre bi kaç ay küçük dişi alabilirsiniz.belkide hiç rahatsız etmez

2 yasini doldurdu, 3 yasinin icinde oglum ama dedigim gibi bayagi evcil su an baskin bir disiyle problem yasarlar gibi hissediyorum. :/

2 yasini doldurdu, 3 yasinin icinde oglum ama dedigim gibi bayagi evcil su an baskin bir disiyle problem yasarlar gibi hissediyorum. :/
Bence birşey olmaz o kadar korkmayın gözlem altında tutarsanız yaşı biraz geçmiş :D evde kalmış hatta. damızlık altı bir dişi ile uyum sağlayabilir ama kendi seçsin mutlaka güvenilir bir üretici ile temasa geçin uzun vadede yardımcı olabilecek.

Maşallah kuşlarınız çok güzel,insanın ağzını sulandırıyorlar :)