Karadeniz Pet

.. Çekoslavak hantalmı ve konuşturan

general1034

Meraklı Üye
1- Iri bir çekoslavak alacağım ancak örneğin İngilizler büyük olduğu için uyuşuk kuşlar buda hantal olurmu oyun oynamasını hareketli olmasını istiyorum deneyimi olan?

2-Bide her kuş konuşur demek yerine ben çekoslavak konuşturdum diyen varmı :) tşk

Çekoslovak konuşan kuşum var, hangi kuş olursa olsun yavru alıp, gerisi sizin ilginize kalmış, konuşan yerlide var çek de jumboda

ingilizler hantal değil tembeldir oda şöyledir yavru bakmaktan pek hoşlanmazlarmı üşenirlermi artık diğer kuşlar kadar iyi yavru bakamazlar bunu başka bir yerden okuyup söylemiyorum kesinlikle kendi tecrübem ama şunu söyleyeyim insana gerçekten çekoslavaklar daha yakın bundanda çok eminim arkadaşımda var su içerken bile rahat bırakmıyor :D

ingilizler hantal değil tembeldir oda şöyledir yavru bakmaktan pek hoşlanmazlarmı üşenirlermi artık diğer kuşlar kadar iyi yavru bakamazlar bunu başka bir yerden okuyup söylemiyorum kesinlikle kendi tecrübem ama şunu söyleyeyim insana gerçekten çekoslavaklar daha yakın bundanda çok eminim arkadaşımda var su içerken bile rahat bırakmıyor :D

Hmm sevindim. Peki arkadaşınızdaki iri çekoslavak mı

Geri