petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

.. Çekoslavak hantalmı ve konuşturan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve general1034 tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    1- Iri bir çekoslavak alacağım ancak örneğin İngilizler büyük olduğu için uyuşuk kuşlar buda hantal olurmu oyun oynamasını hareketli olmasını istiyorum deneyimi olan?

2-Bide her kuş konuşur demek yerine ben çekoslavak konuşturdum diyen varmı :) tşk

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Çekoslovak konuşan kuşum var, hangi kuş olursa olsun yavru alıp, gerisi sizin ilginize kalmış, konuşan yerlide var çek de jumboda

3. Lütfi ÖZER

ingilizler hantal değil tembeldir oda şöyledir yavru bakmaktan pek hoşlanmazlarmı üşenirlermi artık diğer kuşlar kadar iyi yavru bakamazlar bunu başka bir yerden okuyup söylemiyorum kesinlikle kendi tecrübem ama şunu söyleyeyim insana gerçekten çekoslavaklar daha yakın bundanda çok eminim arkadaşımda var su içerken bile rahat bırakmıyor :D

4. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    Hmm sevindim. Peki arkadaşınızdaki iri çekoslavak mı

Sayfayı Paylaş