petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

... Çekoslavak konuşturan ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hollanda tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. hollanda

hollanda New Member

Beğenileri:
    0
    Tecrübesi olan varmı cana yakınlar mı.

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuslarinin butun irklari konusur jumbo,cek,yerli,ingiliz,hollanda, iyi bir egitimle 2-3 aylik erkek al konusur elbet.

3. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlginize bağlı ancak ırkında etkisi varmış ustalar bilir

4. muratünal

kardeşim ırkla falan ilgisi yok sonuçta hepsi aynı tür fakat jumbo ,show,ingiliz muhabbetler kalıplı oldukları için tembel olurlar ve üretmekte normal muhabbetlere oranla çok az daha zordur insana daha çabuk alışırlar daha çabuk alıştıkları için daha çabuk konuşurlar ama sen iyi bir eğitim verdikten sonra sakır şakır konuşur:p:p:):):D:D

5. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Onlarda tembellikten gidip kuşu elinle almazsan yanına kendi gelmiyor oyun oynanmıyor ingilizle

6. Hürkan YILMAZ

Jumbolar biraz tembel dir konuşcağını sanmam :D

7. BARAN

BARAN Guest

DOSTUM çekoslavaklar çok cins kuşlardır ve bende çekocuyum aşkım demeye çalıştırıyorum bir aydır mesela sabah uyandım baba baba dedi canım dedi bazen kendi kendine ağzına ne gelirse söylüyor ama senin istedigin kelimeyi çok zor söylüyor konuşma eğitimine başlarsan sende aynı şey ile karşılabilirsin :) sabah uykudayken baba baba deyince yatakdan fırladım :D

8. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    cana yakınlar da , ilgine ve alakana göre konuşurlar da.

9. blackfalcon

Benim mubis ingiliz kondugu yerden omzuma ucarak konuyor.Hersey egitime ve ilgiye bagli bence

10. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    bence kuşun soy ağacına da bağlı anne baba nasıldı ordan gelen genler falan filan bunun da illa ki etkisi olacaktır fakat çek yerli ingiliz hollanda arap japon farketmez bence abi bebekken alıcan sıkı ilgiyle 1 ay ilgilencen günün 4-5 saati en az, 1 ay sonra zaten senın dibinden ayrılmazki- he konuşma konusuna gelirsek bence her kuş konuşur (muhabbet)

11. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Konuşmasının ırk ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Tamamen ilgi ve eğitime bağlıdır.

Sayfayı Paylaş