Karadeniz Pet

Çekoslovak kuşum erkek mi dişi mi ?

• Konbuyu başlatan monqan43
  • Başlangıç tarihi
Kus erkek erkekte kanatlari insallah siz kestirmediniz

Kus erkek ve cekoslavak değil. Kanatlarini kesmisler

ben daha yeni aldım yavru 2,5 aylık sizce değiştirmmi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

yok ben kestirtmedim kestirilmiş mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Kanat ve kuyruk tüyleri yok. Ben olsam asla değiştirmeyi düşünmezdim. Onun iyi bir sahibe ihtiyacı var. yeterince ilgilenirsen eminim ki o da seni çok sevecektir. Çok güzel bir erkek kuş. Rengini duruşunu filan çok beğendim. Hayırlı olsun.

Evet erkek. Biraz bakımsız duruyor. 2 3 aya kendini toplar fazlaca yem ver kilo alsın biraz.

Evet erkek. Biraz bakımsız duruyor. 2 3 aya kendini toplar fazlaca yem ver kilo alsın biraz.

peki sonradan çıkar mı ? ve bunun tam türü ney ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

2'li beslemek mi daha iyi tek mi ??

Kusun tüyleri her gecen gün cikacaktir mamayi eksik etme vitamin alsin. Kendine alistirmak istiyorsan tek besliyceksin. İyi bakarsan ilgini karsiliksiz birakmaz.

Cinsiyet erkekte ben olsam geri vermem bununla ilgilenirdim 2-3 aya çakı gibi olur

vermeyi düşünmüyorum zaten verdiğiniz bilgiler için sağolun. Kuş uçamıyor ama normalmi acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

vermeyi düşünmüyorum zaten verdiğiniz bilgiler için sağolun. Kuş uçamıyor ama normalmi acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

Kanatları olmadığı için normal. 2 3 ay sabredin. Hem uçamadığı için ele alışması zor olmaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:41 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

peki sonradan çıkar mı ? ve bunun tam türü ney ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

2'li beslemek mi daha iyi tek mi ??

Tür belirlemelerinde iyi değilim. Elime alışsın, konuşsun diyorsan tek besle. Çiftleştirmek istiyorsan bir eş alırsın. Bence en adili eş almak.

beyler dün muhabbet kuşu aldım tahmini yaşı 2 aylık felan hiç ötmüyor oldugu yerde duruyor uçamıyor internetten kuş sesi açıyorum anca o zaman ötüyor yemeğini yemiyor taktik verin :(

beyler dün muhabbet kuşu aldım tahmini yaşı 2 aylık felan hiç ötmüyor oldugu yerde duruyor uçamıyor internetten kuş sesi açıyorum anca o zaman ötüyor yemeğini yemiyor taktik verin :(

Kusu daha dun almissin az sabret bi ortama alissin kafese alissin size alissin sonra susturamicaksiniz zaten suan bir suru kusun arasindan aldiniz tek kaldi otmemesi yememesi normal zamanla alisir

Dostum kusun sana biraz alışsın sabret pes etme.Kendi tuyunu yemez o ya yermi ki.Bence o kendisini kasıyordur dostum.

son bir sorum olcak yanına gittiğimde irkiliyo ayaklarını geriyo ve titriyor . sonra ağzını açıyor bu ne anlama geliyor

Kusun kaninda rahatsizlik var ileride yavrularindada olur kusta anadan babadan gelme french month var tuy bakidan hafif geciriyor 3 4 aya uzar ama hasta oldigunu bil ciftlestirme yavrularida ayni olur

maşallah ok gibi düzgün kuş ama kanatlar çıkmazsa geri gönder

Geri