petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çekoslovak kuşum erkek mi dişi mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve monqan43 tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. monqan43

monqan43 Guest

2. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuş erkek kanat ve kuyruk tüylerine ne oldu

3. Yusuf ŞANLI

Kus erkek erkekte kanatlari insallah siz kestirmediniz

4. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Kus erkek ve cekoslavak değil. Kanatlarini kesmisler

5. monqan43

monqan43 Guest

ben daha yeni aldım yavru 2,5 aylık sizce değiştirmmi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

yok ben kestirtmedim kestirilmiş mi ?

6. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Kanat ve kuyruk tüyleri yok. Ben olsam asla değiştirmeyi düşünmezdim. Onun iyi bir sahibe ihtiyacı var. yeterince ilgilenirsen eminim ki o da seni çok sevecektir. Çok güzel bir erkek kuş. Rengini duruşunu filan çok beğendim. Hayırlı olsun.

7. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    Evet erkek. Biraz bakımsız duruyor. 2 3 aya kendini toplar fazlaca yem ver kilo alsın biraz.

8. monqan43

monqan43 Guest

peki sonradan çıkar mı ? ve bunun tam türü ney ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

2'li beslemek mi daha iyi tek mi ??

9. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Kusun tüyleri her gecen gün cikacaktir mamayi eksik etme vitamin alsin. Kendine alistirmak istiyorsan tek besliyceksin. İyi bakarsan ilgini karsiliksiz birakmaz.

10. Canser Sağlam

Canser Sağlam New Member

Beğenileri:
    0
    Cinsiyet erkekte ben olsam geri vermem bununla ilgilenirdim 2-3 aya çakı gibi olur

11. monqan43

monqan43 Guest

vermeyi düşünmüyorum zaten verdiğiniz bilgiler için sağolun. Kuş uçamıyor ama normalmi acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

vermeyi düşünmüyorum zaten verdiğiniz bilgiler için sağolun. Kuş uçamıyor ama normalmi acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

12. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    Kanatları olmadığı için normal. 2 3 ay sabredin. Hem uçamadığı için ele alışması zor olmaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:41 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

Tür belirlemelerinde iyi değilim. Elime alışsın, konuşsun diyorsan tek besle. Çiftleştirmek istiyorsan bir eş alırsın. Bence en adili eş almak.

13. monqan43

monqan43 Guest

beyler dün muhabbet kuşu aldım tahmini yaşı 2 aylık felan hiç ötmüyor oldugu yerde duruyor uçamıyor internetten kuş sesi açıyorum anca o zaman ötüyor yemeğini yemiyor taktik verin :(

14. Yusuf ŞANLI

Kusu daha dun almissin az sabret bi ortama alissin kafese alissin size alissin sonra susturamicaksiniz zaten suan bir suru kusun arasindan aldiniz tek kaldi otmemesi yememesi normal zamanla alisir

15. monqan43

monqan43 Guest

peki abi kendi tüylerini yemesi normalmi?:mad::confused::eek:

16. Levent Sayar

Dostum kusun sana biraz alışsın sabret pes etme.Kendi tuyunu yemez o ya yermi ki.Bence o kendisini kasıyordur dostum.

17. monqan43

monqan43 Guest

son bir sorum olcak yanına gittiğimde irkiliyo ayaklarını geriyo ve titriyor . sonra ağzını açıyor bu ne anlama geliyor

18. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kusun kaninda rahatsizlik var ileride yavrularindada olur kusta anadan babadan gelme french month var tuy bakidan hafif geciriyor 3 4 aya uzar ama hasta oldigunu bil ciftlestirme yavrularida ayni olur

19. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah ok gibi düzgün kuş ama kanatlar çıkmazsa geri gönder

Sayfayı Paylaş