petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cemil diye aldım Cemile çıktı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag

Arkadaslar merhaba dün bir konu açmıştım erkek sandığım kuşun cinsiyetiyle ilgili duydugum süphelere dair.
    Dişi diyenler oldu benim de içimi bir şüphe kapladı.
    Bu yüzden bugün dün eklediğim daha net resimleri ekledim ve bir de video çektim normal hareketlerine dair.
    Bu belgeler ışıgında cinsiyeti hakkında net birşey söyleyebilirseniz sevinirim.
    Buyrun bunlar fotoğraflar ;
    Bu arada video'da göreceksiniz ama şuan da hala dişiyi rahat bırakmıyor aynı hareketlerine devam ediyor.

[YOUTUBE]y7VQLhyAIko[/YOUTUBE]

2. Emre TURAN

3. Ahmet Atdag

ben de öyle düşünüyorum ama cere renginde bir farklılık var cok acık mavi ama

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuşun yaşı küçük o yüzden çere rengi açık. ancak kuş erkek

5. Ahmet Atdag

mustafa bey yalnız kuşun irisi beyaz olacak şekilde belli yani bana kalırsa en az 1 yaşında

6. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    iris konusunda haklısınız şimdi dikkat ettim. kuşun duruşu ve cere rengi erkek gibi. kızışmadığı için o kadar açıkta olabilir. ustalara soralım

7. Ahmet Atdag

haklısınız kızışmadıgı için belki de burun deliklerinin kenarları beyaz ama ceresi açık mavi davranışları da ortada

8. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    videoyu şimdi izledim. dişi kuş böyle ötmez

Sayfayı Paylaş