petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cennet Papağanının Gözündeki Sorun

Konusu 'Cennet Papağanı Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ufukkursat tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ufukkursat

Arkadaşlar selamlar öncelikle.

Bir Cennet Papağanı sahiplendim yakın zamanda.(8 gün oldu) İlk günler fark etmediğim bir soruna tanıklık ettim 3-4 gündür. Kuşun sol gözünde bir problem mevcut. Görmesiyle ilgili bir sorun yok gibi ancak genelde o gözünü kapatmaya çalıştığını fark ediyorum. Belli ki rahatsız ama kuşta hastalık belirtileri yok. Gayet neşeli ve hareketli. Fotoğrafını koyuyorum. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu hiç?

Veterinere götüreyim dedim lakin gördüğüm tek veterinere sordum, o da kanatlılardan anlamadığını söyledi. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz?

Sayfayı Paylaş