petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cennet papamo bilgi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm cennet papami utetmeue basliyacagim allah ozin verisrse...nasil cinsiet tain ederis.yas nerden anlasilir.urtim nasil yapilir .yuva es secimi vs nasil olmali ...piyasa fiyayi nedir

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Çifti 200 civarı ama türüne rengine göre değişiyor fiyatlar. Cinsiyet dna Hariç bilmek imkansız,kuyruk yok Yüzük hikaye.beslenme muhabbet kuşu gibi yavrudan alacaksan salmadan anlaşan al ama ben garanti eş Almanı tavsiye ederim

4. lonelypover

lonelypover New Member

Beğenileri:
    0
    file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
    arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum

Sayfayı Paylaş