petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cere deliğinde ıslaklık var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar tüyde olan bi kuşum var biraz önce yakından baktığımda cere deliğinde ıslaklık var gibi suluktan su da içmedi ordan bulaştı desem sebebi ne olabilir ya da kötü bi durum mu?

2. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    soğuk algınlığı olabilir kesin olarak bilmiyorum ancak benzer bir durum kuşumda olmuştu soğuk algınlığı ve üst solunum enfeksiyonu olduğunu tahmin edip buna göre tedavi yaptım ve iyileşti başka hastalıklara işaret de olabilir en iyisi bir hekim veya işin daha ehli olanların yardım etmesi.

3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    teşekkürler peki belirtileri nedir soguk algınlıgı ve solunum enfeksiyonunun benım kustada vardır belkı belırtıler ve tedavısını nasıl yapmıstınız

Sayfayı Paylaş