petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cere rengi acildi erkek mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ömür BELET tarafından 23 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Ömür BELET

kusuma daha oncede erkek dendi ama cere rengi acildi sanki bana yorum yapabilir misinizz ama lutfen bilgisi olan arkadaslar yorum yapsin.sunu da sylemelyim ki disi gbi degil kafeste ordan oraya zipliyor elime geliyor uysal yani

2. Ömür BELET

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Erkek olduğunu düşünüyorum..

4. Ömür BELET

disi olma ihtimali yuzdekac sizce

5. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    %10 ..........

6. Ömür BELET

İlgili arkadaslara tesekkur ederim sogol hcam .d

7. Fatih LEBLEBİCİ

bence erkek mor- mavi çok belli ayrıca burun çevresinde beyazlık yok..

8. Ömür BELET

neyse şöyle 1 ay kadar sonra fln tekrar fotolarını koyucam daha 2 aylık 18 gündür evde nadir ötüyor sizce normal midir ortalama ne kadar sürede konuşur.Tamam ilgiyle alakalı ama aşırı ilgileniyorum zaten sizce konuşmaya ne zaman başlar.Her türlü seviyorum ama 3.muhabbet kuşum ve hiç biri konuşmadı buda böyle olursa küserim.:(

9. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Tek kuş ise çok ötmez. İlgi alaka kolay ve kısa kelimeler ve kuşa bağlı :) Hergün belirli saatlerde yalnız kalın ve öğretmek istediğiniz kelimelerden birini tekrar edin sürekli.. 1-2 kelime söyledikten sonra dili çözülür. :)

Sayfayı Paylaş