Karadeniz Pet

Cere rengi ?

• Konbuyu başlatan Seyit KUTLU
  • Başlangıç tarihi
S

Seyit KUTLU

Guest
Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm , dişi kuşumun cere renginin fazla koyu olduğu söyleniyor böyle birşey var mı ? yoksa hastalık felan olabilirmi ? teşekkür ediyorum

kxgt3.jpg

kxgtl.jpg

kxguc.jpg

kxguz.jpg

bence mantar var bu kuşda çünkü bu kadar siyah bi gaga rengi olamaz kızışmış desek bu kadar yine koyu olamaz

gerçektende mantarmıdır tedaviye başlayayım mı ustalardan yardım bekliyorum ?

Mantar ilacına bence gerek yok şimdilik bir adet vazelin işini görür seyit bey sabah aksam yedirin güzelce geçer.

Normal bir görüntü değil. Mantar ihtimali yüksek.

mantarın ilk evresinde başlangıç evresinde vazelin kar eder bu çok ilerlemiş durumda kesinlikle ilaç işe yaramaz gaga simsiyah olmuş

dalgamı geçiyon konuya hakim değilseniz yorum atmayın arkadaşım ne vazelini ne neyi mantar ilacı gerek

Lütfi bey ben dalga geçmiyorum ve konuya hakimim benim kuşum da mantardı vazelin surdum 3 gün sonra geçti.Bu arada siz biraz araştırın isterseniz.

Lütfi bey ben dalga geçmiyorum ve konuya hakimim benim kuşum da mantardı vazelin surdum 3 gün sonra geçti.Bu arada siz biraz araştırın isterseniz.

bak kardeşim o ilk evresindedir mantarın mantar ilerledimi vazelin fayda etmez ilaca başlanması icap eder bu çok ilerlemiş gaga simsiyah olmuş

bende gaga bu kadar kahve rengi olunca baya kızışmış die almıştım 2 hafta önce yanılmışım ozaman :S

Fark etmez Lütfi bey ayağa kadar ilerlediği sürece bile kar ediyor.

Ben araştırdım.Gagayı,ayakları,çereyi vs. yayılmış bir kardeşimiz vazelin sürmüş bir hafta da düzelme olmuş.Ama ben fikrimi söyledim bu arkadaşımızın kararı.

seyit sen deep bizol al ve kullan kardeş faydasını görürsün seninki biraz fazla ilerlemiş ilaç olmadan olmaz simsiyah gaga ..

Geri