petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cere...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer aktan tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    s.a arkadaşlar cere maviden beyaza dönmeye başladı.cere tam olarak beyazlamadı ama burun deliklerinin etrafı tam olarak beyazladı.cinsiyeti dişimi sizce?mavi olan kısımda çok açık bir mavi

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    fotoğraf koyarsan yardımcı oluruz kardeş

3. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    hocam o kuşla ilgili 20 ye yakın fotograf koydum ama kimisi erkek dedi kimisi dişi dedi.şimdi burun delikleri beyaza döndü ama cerede hala mavilik var

4. Yusuf ŞANLI

Anlattigina gore disi olma olasiligi yuksek ama fotograf olmadan kesin bise solemek mumkun degil

5. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kardeş günışığında çektiğin bir fotoğraf varsa onu koyarsan yardımcı olurlar flaşla yanlış gözüküyor

6. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    en son götürdüğüm petshopçu dişi sanırım dedi.ama son iki haftadır dikkat ettim cere beyazlamaya başladı.bir fotograf eklicem şimdi hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

7. Yusuf ŞANLI

Kusunuz kesinlikle disi

8. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Katılıyorum

9. Celalettin TOPAL

kuş dişi hocam erkek değil

10. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    iki aydır beni uğraştırdı hocam bu kuşum.cinsiyetini anlayamadık ama şimdi yeni yeni beyaza dönmeye başladı.cevaplarınız içinde tşkederim

11. Celalettin TOPAL

hocam kuşunuz zaten tahmınımce ya 3 aylık yada 4 aylık gıbı bışey erkek olsa zaten o yaşlarda gaga mavı olmaz

12. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    hocam bir kuşum daha var ceresi yine tam net olmayan onunda birazdan fotografını paylaşsam bir yorum yapsanız olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

13. Celalettin TOPAL

kuş erkek gıbı gördum ama bu resım yanılta bılır

14. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

bir tane daha ekledim hocam

15. Celalettin TOPAL

kesın dememek şartı ıle erkek fıye bılırım
    :D

16. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    dişiye dönebilir kardeş

17. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    cere delikleri bununda açılmaya başladı ama diğeri kadar değil bu daha mavimsi duruyor.ikiside çok iyi anlaşıyor ne bilim birbirlerine kur falan yapıyorlar öpüşüyorlar sıkıntı yok yani.bir elimdeki bu çiftte sıkıntı çektim cinsiyet konusunda.yinede yardımlarınız için Allah hepinizde razı olsun hocam

18. Yusuf ŞANLI

Erkege benziyor degismesse buyuyunce

19. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun ceresi önceden maviyse eğer kuşunuz erkektir fakat hormonal bozukluk yaşıyordur. Cinsel hormonal bozukluk yani. Şu anki cere rengi sizi yanıltabilir.

20. Gürcan Kurt

Sayfayı Paylaş