Karadeniz Pet

Ceresi kanamis

BENLİOGLU

Meraklı Üye
Ciftehanemin arasindaki bolmeyi kaldirmistim 2 cift birarada duruyordu bu aksam disimin ceresi kanamis ne yapmami önerirsiniz
43d676a3a376c9c24b3339a6dc2091ec.jpg
12a8b186ac49387bfabf35d9d69113f8.jpg

Uçarken duvara çarpmıştır eşi varsa kavga etmişlerdir çok az burun deliklerini kapatmadan vazelin sürün yumuşasın.

Benim kusada aynisi olmustu, Terramycin kullana bilirsin

İki çift kuşu bir kafeste beslemeyin kavga ederler, kafesi tekrar ikiye bölün yada bir çifti başka kafese alın.

Ciftehaneyi tekrar ayirdim fakat aklima takildi salmada okadar kus birarada durabiliyor da 60 cmlik kafes te neden duramiyor

1 cift digeri olsun diye ugrasiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:37 -->-> Daha önceki mesaj 06:57 --

Sabah baktigimda ceresi daha beter bir hal almisti erkek yapmis olabilir diye baska kafese aldim
d2f90d5b65a412a08eac646f3b1eab63.jpg
evin duvarlarini falan hep batirmis kanama yok suan kurumuş

kardeşim nolmuş bu kuşa ya hemen ayır tedaviye başla hemen çok kötü olmuş ceresi :(

çok yanlış bir hata yapmışsınız.Belki herkes biliyor ama kimse yapmak istemiyor.Çifthane kafesler kanaryalar için tasarlanmış eşe atımdan önce birbirini görüp alışsınlar sonra ortadaki bölmeyi açıp kuşları buluşturmak içindir.Yani 2ye böleyim 2 çift kuş bakayım yok değil.İyi öldürmemişler kuşu.Ayırmazsanızda mutlaka öldürene kadar bırakmazlar.

çok yanlış bir hata yapmışsınız.Belki herkes biliyor ama kimse yapmak istemiyor.Çifthane kafesler kanaryalar için tasarlanmış eşe atımdan önce birbirini görüp alışsınlar sonra ortadaki bölmeyi açıp kuşları buluşturmak içindir.Yani 2ye böleyim 2 çift kuş bakayım yok değil.İyi öldürmemişler kuşu.Ayırmazsanızda mutlaka öldürene kadar bırakmazlar.
ozaman aradaki bölmeyi bir birlerini göremeyecek şekilde yapsa olmazmı sacla tenekeyle kartonlavb.. bişeyle ayırsa olmazmı

Sabah disiyi baska kafese aldim suan is yerindeyim ama aklim evde hemen tedavi ye baslamak istiyorum kafesi birlestirdigime ne kadar pişman oldum anlatamam galiba bir kiskanclik soz konusu oldu o yuzden cereyi kanattilar devamında kasiniyor diye tellere surtundu daha beter bir hal almis oyle düşünüyorum

görünce çok kötü oldum çok geçmiş olsun

Geri