petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ceresi kanamis

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BENLİOGLU tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Ciftehanemin arasindaki bolmeyi kaldirmistim 2 cift birarada duruyordu bu aksam disimin ceresi kanamis ne yapmami önerirsiniz[​IMG] [​IMG]

2. Tunç ÇAĞATAY

Uçarken duvara çarpmıştır eşi varsa kavga etmişlerdir çok az burun deliklerini kapatmadan vazelin sürün yumuşasın.

3. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kusada aynisi olmustu, Terramycin kullana bilirsin

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    İki çift kuşu bir kafeste beslemeyin kavga ederler, kafesi tekrar ikiye bölün yada bir çifti başka kafese alın.

5. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Ciftehaneyi tekrar ayirdim fakat aklima takildi salmada okadar kus birarada durabiliyor da 60 cmlik kafes te neden duramiyor

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    cıft kuşlarmı yoksa 2 sıde erkek -yada 2 sıde dışımı

7. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    1 cift digeri olsun diye ugrasiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:37 -->-> Daha önceki mesaj 06:57 --

Sabah baktigimda ceresi daha beter bir hal almisti erkek yapmis olabilir diye baska kafese aldim [​IMG] evin duvarlarini falan hep batirmis kanama yok suan kurumuş

8. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kardeşim nolmuş bu kuşa ya hemen ayır tedaviye başla hemen çok kötü olmuş ceresi :(

9. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    çok yanlış bir hata yapmışsınız.Belki herkes biliyor ama kimse yapmak istemiyor.Çifthane kafesler kanaryalar için tasarlanmış eşe atımdan önce birbirini görüp alışsınlar sonra ortadaki bölmeyi açıp kuşları buluşturmak içindir.Yani 2ye böleyim 2 çift kuş bakayım yok değil.İyi öldürmemişler kuşu.Ayırmazsanızda mutlaka öldürene kadar bırakmazlar.

10. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    ozaman aradaki bölmeyi bir birlerini göremeyecek şekilde yapsa olmazmı sacla tenekeyle kartonlavb.. bişeyle ayırsa olmazmı

11. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Sabah disiyi baska kafese aldim suan is yerindeyim ama aklim evde hemen tedavi ye baslamak istiyorum kafesi birlestirdigime ne kadar pişman oldum anlatamam galiba bir kiskanclik soz konusu oldu o yuzden cereyi kanattilar devamında kasiniyor diye tellere surtundu daha beter bir hal almis oyle düşünüyorum

12. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    görünce çok kötü oldum çok geçmiş olsun

13. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Cok tesekkur ederim eve gitmek için sabirsizlaniyorum merak icindeyim valla baska bir sorun varmi diye

Sayfayı Paylaş