Karadeniz Pet

ceresi pembeydi şimdi dişi mi oldu?

• Konbuyu başlatan Seda Kurşunlu Çal
  • Başlangıç tarihi
Aslında en güzeli filmlerde dizilerde arşiv yapmak,valla.

Yabancı dizileri izlediğimiz bi adres vardı meşhur bilirsiniz, o kapandı şimdi izlediğimiz sitede yakında kapanır diyorlar. Yani telif haklarından dolayı hepsi kapatılsa hepimiz Levent abiye muhtaç kalıcaz :D

Ewt ama ozmn ben naparım? Hayır birini kaparlar ama hepsini??!! Hayıerrr!!

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seda ve Filiz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Levent abi olmadı en kötü mail atarsın en kötü

Seda kesecek kesecek, Filiz hanımda yardım eder lojistik destek olarak ooh :))

Çağrı; Seda konu sahibesi, Filiz hanımda aynı dertten muzdarip olan sorusuna yanıt almaya çalışan sevgili yorumcu :)

Her ikiside yardım istiyorlar biz baltalıyoruz,çok anarşik olduk :(

Erkek erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:11 --

vikins kötü başladı walking dead son 4 bölüm çok sıkıcı. GOT u sabırsızlıkla bekliyyoruz. Black sails i de tavsiye ederim :D:D

Yok ya vikings bu sezon daha canlı olcak baba oğul kavgası

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:02 -->-> Daha önceki mesaj 06:59 --

Walking Dead de yani ne bileyim daha çözemedim bu sezonu tam

seda hanım,dişiyse bendeki dişi ile takas yapalım,bendeki dişi erkeği habire dövüyorda.

Evet yeni favorilerimden biri Vikings.

Seda bizi kesecek kuşu bıraktık dizi konuşuyoruz :)

yok canım ne kesmesi bu dizilere ben de bayılıyorum zaten. game of thrones u çok özledim o kanlı düğün neydi oyle yaa!.. arya ismini ondan alıyor zaten ;) the walking dead zaten can. bayılıyorum.
bu arada kuşum bence erkek. küçük bebek oyuncağı var ona ayak atıyor üstüne çıkıyor.. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 09:41 --

Torrent sağolsun.
8Tb dizi var.
Filmler ise DVDde kayıtlı sayısını bilemiyorum.

benim eşim de aynı sizin gibi sayısız film ve dizi arşivi var filmlerin çoğunu daha izlememiştir... bi nevi istifçilik :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:44 --

seda hanım,dişiyse bendeki dişi ile takas yapalım,bendeki dişi erkeği habire dövüyorda.

kimisi dişi diyor kimisi erkek vallahi kafam karıştı. ama kuşumu çok seviyorum vazgeçemem ondan. nerdeyse cici kuş diycek ağzı dolu :)

Bu kuş erkek daha yavru değil mi?Zamanla maviye döner.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Bir de hal ve hareketlerine bakın hareketli mi oyunu seviyor mu durgunluk genelde dişilerde olur.

Bu kuş erkek daha yavru değil mi?Zamanla maviye döner.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Bir de hal ve hareketlerine bakın hareketli mi oyunu seviyor mu durgunluk genelde dişilerde olur.

çok hareketli. daha iki buçuk aylık. bana da erkek gibi geliyor ama ceresi nedense böyle. oyun alanındaki yaramazlıklarını yayınlayacağım yakında.

Bu kuştan dişi kuş çıkmaz tipinden de belli :) yüzde yüz erkek diyorum ben.Hem de erkek yavru kuşa güzel bir örnek.

Vav

Geri