petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ceresi soyuluyor kötü birşey mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eren Can tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Eren Can

Eren Can New Member

Beğenileri:
    0
    saygıdeğer kuş sever büyüklerim mubişimin ceresi soyuluyor kötü bir şey mi henüz gaga taşı filan alamadım kafesi kemiriyor daha vitamin filanda kullanamadım sınav haftamdan ötürü bu hafta başlıcaz vitamine ceresinde sorun mu vardır :confused:

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    bi resim cekip atabilirman , gaga tasi kalamar kemigi bunlar sart zaten ucz birsey ikisi 2-3 lira gibi bir sey en kisa surede alin

3. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Tahta tünek ya da ağaç dalı kullanabilirsin. Ağaç ceviz olmasın dut ağacı daha yeğdir diğerlerine dair fikrim yok. Kafes boyalıysa aman dikkat et zarar verebilir.

4. Eren Can

Eren Can New Member

Beğenileri:
    0
    tünekleri dut dalı kendim kestim yaptım çok teşekkür ederim yorumlarınız için fotoğrafı en kısa sürede atmaya çalışcam yarında gidip direk kalamar kemiğidir gaga taşıdır alıyorum hepsini :)

Sayfayı Paylaş