Karadeniz Pet

Ceresinde sorun mu var

mustafakorkmaz42

Yeni Üye
Herkese meraba. Kuşumun ceresinde beyaz deri kalkması gibi şeyler oluyor. Ancak yıkandıktan sonra geçiyor. Kuş fotolarına bakıyorum başkasında yok. Mantardan şüphelendim ama yıkanınca geçiyor sizce bu nedir?
0526040801f2268a311ddf7bf336fe91.jpg

Kusta mantar var. mantar kremi trosyd u mantar bölgesine sürün bikaç güne sağlığına kavuşur. Burun deliklerine dikkat edin Bu arada kuşunuz tüyde Geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yıkanınca geçmesinin sebebi, deri döküntüleri suyla birlikte gidiyor.Normal olarakta kuruyunca mantar olduğu anlaşılıyor.Değişik yöntemler var mantar için.Mantar kremi sürmeden önce oksijenli suyla temizleyin.Geçmiş olsun.

Yıkanınca geçmesinin sebebi, deri döküntüleri suyla birlikte gidiyor.Normal olarakta kuruyunca mantar olduğu anlaşılıyor.Değişik yöntemler var mantar için.Mantar kremi sürmeden önce oksijenli suyla temizleyin.Geçmiş olsun.

Gagasına iyice bakarsan mantar oldugunu anlarsın.

Su mantarın en büyük dostudur.Mantarlı olan kısıma su değdiği zaman mantarların üremesi daha çabuk ve daha hızlı olur.Arkadaşımız yıkandıktan sonra geçiyor sonra geri oluyor dediği için bende orası nemli olduğu için mantarı tam olarak ayırt edemiyorsundur manasında söyledim.Mantarın suyla geçmesi imkansız :) sen beni yanlış anladın.Önce oksijenli suyla temizle sonra mantar kremini sür :)

bb5b0ed30ffa79dc41bd312d0a567f63.jpg

f6025b2568351376dd042cdec3ae5698.jpg
mantar mı? Eğer mantarsa travazol sürdüm ceresine ve başka yerinde var mı mantar ceresinden başka?

Son düzenleme:
Geri