petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ceresinin altında kanama var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Çılgın tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Emre Çılgın

Emre Çılgın New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG] arkadaslar banyo yaptiriken yavrum uçup aynaya çarptı kendini fotoragfini da koydum. Bir şey olur mu bir şey sürmek gerekir mi suan cani çok yanmiyor sanırım elimden besledim sevdim acıyla vs hiç otmuyor.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

Up...

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    evde bepanthen vs varsa surebilirsiniz. ama bence erken toparlar. onemli bisey oldugunu dusunmuyorum. benim kuslarda iki kere boyle burunlarini kanattilar duzeldi kisa zamanda bisey yapmadan. banyo yaptirirken oldu demissiniz. nasil ysptiriyodunuz bilmiyorum ama zorla yikamayin kusu. kafesine banyoluk takin istediginde banyo yapar. ya da spreyle su sıkın ustune. eger elinize alip yikamaya calisiyosaniz korkabilir.

3. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Bu havada zaten kusa banyo yaptirmak hasta yapabilir dikkatli ol istersen.

4. Emre Çılgın

Emre Çılgın New Member

Beğenileri:
    0
    Normalde avucuma ılık suyu dolduruyorum kendisi geliyo gidiyor yıkanıyor, hafif akan suyun altında duruyor, ele alışkın kuş ama bugün aynaya çok ilgi gösterdi sonuç da bu oldu. Normalde bu havada yıkamazdım ama yumurtalı mamayı gövdesinin altına falan çok bulaştırdı hazır da kaloriferler vs yanarken yine yıkamak istedim.

5. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Iyi yapmissin bide bi oneri soyliyim yikadiktan sonra kusun gezdigi yere havlu koyun cabuk kurur

6. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    kendi istegiyle banyo yapiyosa sorun yok. aynaya biraz merakli oluyo kuslar. kendilerini gorunce baska kus var saniyolar sanirim. ucmasinda, yemesinde, dışkısında bi sorun olmazsa problem cikacagini sanmiyorum. burnu duzelir bence en gec bir haftaya. gecmis olsun.

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Terramycin kullanabilirsin kulak çubuğu yardımıyla. Geçmiş olsun.

8. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Bu tip çarpmalar uçma yeteneğini tamamen veya geçici olarak kaybetmesine sebep olabilir. Uçmasında problem yok değil mi?

Sayfayı Paylaş