petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cesamolın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Celalettin TOPAL tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Celalettin TOPAL

arkadaşlar kuşum ıshal oldu cesamolın dıtye bır ılaç var elımde kullanma klavıuzu yok ınternetten bulamadım acaba sularına mı katıcaz bılen varsa yardımcı olabılır mı

2. Tunç ÇAĞATAY

Bilmedigin ilaçları kullanma

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben ilk defa duydum o ilaci..belki ishal ilacidir ama ben kuslarima ilac takviyesi uygulamadigim icin yanlis bilgi vermek istemiyorum..bilen arkadaslar yardimci olacaktir..

4. Eren ERDEM

İlk defa duydum o ilacı.

Ustalar kanarya yemi ve avidiare ilaç öneriyorlar. Ayrıca suluklarına kaşığın ucuyla kahve koyup yemliklerine hasşlanmış patates de koyabilirsin.

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
  6. Celalettin TOPAL

ordan bişey anlayamadım üstad

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    ishal durumunda ilaçtan önce birçok alternatif yöntem var kanarya yemi,haşlanmış patates bunlardan birisini deneseniz iyi olur bence..

8. Celalettin TOPAL

tavsiyen için teşekkurler

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. cesamolin muhabbet kuşu