Karadeniz Pet

cevap verecek biri yok mu???

görkem görkem

Yeni Üye
1 ay önce bi çift kus aldım sessiz odadaydı orada hiç ötmüyorlardı oturma odasına burada ötmeye başladılar arkadasın biri yavru alamak istıyorsan sessiz odaya koy dedi ne yapmam lazım şimdi?

dişi daha hazır değil biraz zaman tanıman lazım dişiye. yemlerine az nijer de katabilirsin.

ben yurt dısındayım sırf nijer bulamadım exotic adında bi yem buldum onun içerisinde biraz var ama onuda pek yemıyorlar seciyorlar mama yaptım onuda yemediler havuc ,elma vs. bi cok meyve denedım yemedıler

ben yurt dısındayım sırf nijer bulamadım exotic adında bi yem buldum onun içerisinde biraz var ama onuda pek yemıyorlar seciyorlar mama yaptım onuda yemediler havuc ,elma vs. bi cok meyve denedım yemedıler

o zaman doğal akışına bırakcaksın kızışmaları için.

yaptım yemediler ac bırakmak gerek diyorlar onuda ben yapmadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:37 --

bide ben yuvalıgın içine kum koydum .
yuvalıkta kum olur mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

arkadaslar bi allahın kulu cevap yazmamış yav

kum koysanızda olur ama yumurta alırsanız kum yumurtayı soğutur o yüzden pethop vardır yurt dışında :) oradan hemster talaşı alın onu koyun mamayıda 1 kere verince hemen yemezler az koyun ve her gün verin yiceklerdir.