petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cevap veren yokmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve baykus tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. baykus

baykus New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim kuslarimdan bir çiftinin dişisi çok asi erkegiyle anlasio bazen bazende kafesin içinde kovalayip ciyaklatio hayvani yavruyken aaldim 6 kus almistim bu ikisi anlasiolar DİE ayirdim dişi hep böle asi erkek ciflesmek istio dişi gagasina vurup kacio 1 yasindalar ne yapiim yavru almak için dişiyi degistirimmi ne dersiniz

2. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    dişi kuş eğer kızmadıysa o yuzden yaklaştırmaz çiftleşmeye..
    benim erkek ve dişidede oyle bi sorun var şuan.. saatlerce agız agıza öpüşüyor birbirini kaşıyor.
    fakat erkek çiftleşmek için yaklasınca dişi gaga vurup kaçıyor

3. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Öncelikle konu başlığınızı bir daha böyle açmamanızı önemle rica ediyorum. Gören de önemli birşey var zannediyor. :) Madem 6 tane kuş almışsınız , erkeğiniz de hazır kızışkınken tekrar salmaya atın 6 sınıda erkek kimle anlaşırsa bu kez de onla deneyin. Dişinizin asi olmasının sebebi ise ya ortama alışmamıştır, ya bakımını beğenmiyordur ( yuva ve kafesle çok oynuyorsanız ) ya da daha küçüktür ve yavrulamaya hazır hissetmiyordur kendisini..

4. baykus

baykus New Member

Beğenileri:
    0
    Anladim, arkadaşlar bi soru daha sorucam 2. Ciftim kukuckada 3 yumurtsi war merak ettiğim konu su bi kez ciflestiklerini gördüm 1 hafta sonra yumurtladi diğer yumurtaları ciflesmese bile 2 gün araliklarka yaparmi yani 2 gün arayla ciflesmedende yumurtlayabilirmi

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Dişiniz çok kızışkınsa kendi başına da boş yumurta çıkartır ama çiftleşmedilerse bu yumurtadan yavru çıkmaz. Sizin görmediğiniz bir anda çiftleşmiş olabilirler . Çünkü ilkinden sonra sürekli çiftleşme isteği gelir erkek kuşa..:)

Sayfayı Paylaş