Karadeniz Pet

Cevap verin acil^

• Konbuyu başlatan oguzhan sakallı
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan sakallı

Guest
Kuşlarım ne yapıo eşmi tutuolar ^

kuşlarım gaga gagaya bşeler yapıo öpüşüyormu yoksa yem mi verio erkekden yem cıkıo gibi agzından

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşım konu başlığını düzeltir misin. Emir verir gibi konuşmuşsun ayrıca bunun neresi acil? Lütfen, insanlara zaman kaybettiriyorsun. Ağızdaki yemi görüyorsan erkek kuşun besliyordur dişini.

Arkadaşım konu başlığını düzeltir misin. Emir verir gibi konuşmuşsun ayrıca bunun neresi acil? Lütfen, insanlara zaman kaybettiriyorsun. Ağızdaki yemi görüyorsan erkek kuşun besliyordur dişini.

ekincan erol eyvallah değiştirim gülümde sana buraya gir konuyu taşla demedim ben bilmediğimden soruyorum emir verir gibide sormadım bunuda ayık

Cevap verin demek emir vermektir. Ayrıca ben konunu taşlamıyorum, sadece yanlışını düzeltmeni söyledim.

şimdi kavga ediolar gibi gaga vuruo dişi olan

yenimi aldın çiftlerden birini alışması için süre tanı ayrıca arkadaşlar bi sakin olun valla herkeste bir elektirik fazlalığı var :D

Cevap verin acil^ bu nasıl bir konu acma ahlakı ben anlamadım eger kuslar çiflesmelerini görsen erkek kusum disi kusu öldürüyor imdat diye konu acarsınız arkadaşlar bu kadarda düşürmeyin formun kalitesini lütfen biraz ciddiyet

Cevap verin acil^ bu nasıl bir konu acma ahlakı ben anlamadım eger kuslar çiflesmelerini görsen erkek kusum disi kusu öldürüyor imdat diye konu acarsınız arkadaşlar bu kadarda düşürmeyin formun kalitesini lütfen biraz ciddiyet

kusura bakmayın pardon dedik abi konunum adınıda değiştirdim abi

Konu başlığını değiştirmemişsin sanırım halâ "Cevap verin acil^" olarak görünüyor!

Konu başlıgını nasıl bir anlatış şekli bi kaç konuda bakıyorumda ekincan kardeş sanki forumun polisi ahlak memuru gibi uslup bozuklugu yapıyosun ayrıca bunun neresi acil demişsin buna senmi karar veriyosun agzındaki yemi görüyorsun diyosun evet görüyor ama adam panik olmuş erkek kuşun besliyodur diyosun sende emin degilsin herkez bişeyler paylaşmak için burda sen ne için burdasın?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri