petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cevaplar mısınız ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yunus emre cis tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. yunus emre cis

zaten benle yaşıyan erkek muhabbet kuşumun yanına 3 sene sonra bir dişi aldım. 3 gün sonra baktım bizim kuş dişiyi ağızyla besliyor dişi fola girip çıkıyor internete baktım çiftleşme belirtisi olduğunu buldum ama şu aralar byle bişe yapmıyolar kısır deiller dimi :confused: eğer ölese valla üzülürüm :(

2. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Acele etme sabret inşallah en kisa zamanda yavru alırsın

3. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Es tutmuslar masallah... Yakinda eslesirler ve insallah guzel yavrular alirsiniz. Kalamar kemigi bulunsun kafeste, kuslari kafesten salmayin. Hftada birkac gun mama takviyesi yapabilirsiniz

4. yunus emre cis

saol kardeşim bu yaptıklarını uygularsam kaç hafta veya ayda yavru alırım ve kalamar kemiğini nereden bulabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

saol kardeşim bu önerilerini uygularsam kaç gün veya ay içinde yavru alırım ve kalamar kemiğini nereden bulabilirim lütfen bunu da cevaplayın.

5. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Kalamar kemiği hemen hemen tüm petshoplarda vardır. Kuşlarınız iyi anlaşıyorlar anladığım kadarıyla, ama yavru için net tarih vermek doğru olmaz. Bir aya da gelebilir, üç aya da beş aya da. Sizin yapacağınız bakımlarını yapıp sabretmek.

6. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah yavru alırsın..Dereyi görmeden paçayı sıvama belki olur..Aspurda koyabilirsin kızışmasına destek olur diye biliyorum.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ne zaman es aldınız maşallah kuşlarınıza

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Bence zaman tanı

9. yunus emre cis

arkadaşlar ilginiz için teşekkürler saolun :)

#9 yunus emre cis, 27 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş