Karadeniz Pet

cevaplar mısınız ?

• Konbuyu başlatan yunus emre cis
  • Başlangıç tarihi
Y

yunus emre cis

Guest
zaten benle yaşıyan erkek muhabbet kuşumun yanına 3 sene sonra bir dişi aldım. 3 gün sonra baktım bizim kuş dişiyi ağızyla besliyor dişi fola girip çıkıyor internete baktım çiftleşme belirtisi olduğunu buldum ama şu aralar byle bişe yapmıyolar kısır deiller dimi :confused: eğer ölese valla üzülürüm :(

Es tutmuslar masallah... Yakinda eslesirler ve insallah guzel yavrular alirsiniz. Kalamar kemigi bulunsun kafeste, kuslari kafesten salmayin. Hftada birkac gun mama takviyesi yapabilirsiniz

saol kardeşim bu yaptıklarını uygularsam kaç hafta veya ayda yavru alırım ve kalamar kemiğini nereden bulabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

saol kardeşim bu önerilerini uygularsam kaç gün veya ay içinde yavru alırım ve kalamar kemiğini nereden bulabilirim lütfen bunu da cevaplayın.

Kalamar kemiği hemen hemen tüm petshoplarda vardır. Kuşlarınız iyi anlaşıyorlar anladığım kadarıyla, ama yavru için net tarih vermek doğru olmaz. Bir aya da gelebilir, üç aya da beş aya da. Sizin yapacağınız bakımlarını yapıp sabretmek.

İnşallah yavru alırsın..Dereyi görmeden paçayı sıvama belki olur..Aspurda koyabilirsin kızışmasına destek olur diye biliyorum.

Ne zaman es aldınız maşallah kuşlarınıza

Bence zaman tanı

arkadaşlar ilginiz için teşekkürler saolun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri