petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ceviz ağacı tünek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yunus Emre OĞUZ tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Yunus Emre OĞUZ

arkadakusuma ceviz ağacından bir tünek yapmaya karar verdim sizce nasıl dallar hafif burkuk ama cok değil saten doğada hangi agaç dumduz neyse resimleri bunlar öndeki kısa plastik tünekle aynı boyutta diğeri biraz daha buyuk ama tellerin arasından rahatlıkla sığıyorlar o kadar buyuk değiller yani sizce nasıl

ve kafesimde tünek dizaynını nasıl yapmalıyım uzun agac tüneği nereye yerleştirmeliyim yemliklerin önüne boydan boyya yerleştiriyim mi

ayrıca iyice sabunla yıkadım detarjan ile yıkamadm kimyasal bulaştırmak istemedim

2. Gokay Akgul

bence şu plastik tünek varya aynı onun gibi yerleştir :)

3. Yunus Emre OĞUZ

saoldaki yemliğin hemen üstüne yerleştirdim ordaki bi tel sayesinde kaymesini bi nebze engelledim ve lastikle sabitledim suan agac tunekde kuşum baya etki ediyor anlaşılan :) diğer büyüğü koyacak yer buladım kusum yeni alalı 1 gün oldu agac tuneği sevince yem kabının agzını acıp agac tuneğin yanına koydum yanaşıp yedi mutlu oldum diğer agac tüneğide su kabına kolay alışacak şekilde koymak istiyorum :)

4. Gokay Akgul

Tabi öyle yap çok güzel olmuşlar :) hayırlısı olsn.

5. Yunus Emre OĞUZ

cok teşekkür ederim :)

6. mert ulu

mert ulu Guest

çok hoş olur :)

7. H. Mehmet YILDIZ

8. Yunus Emre OĞUZ

en son hali bu hayet memnun tüneklerden bizim ki bende sevdim iyi böyle ::)

9. H. Mehmet YILDIZ

Sayfayı Paylaş