Karadeniz Pet

ceviz ağacı tünek

• Konbuyu başlatan Yunus Emre OĞUZ
  • Başlangıç tarihi
Y

Yunus Emre OĞUZ

Guest
arkadakusuma ceviz ağacından bir tünek yapmaya karar verdim sizce nasıl dallar hafif burkuk ama cok değil saten doğada hangi agaç dumduz neyse resimleri bunlar öndeki kısa plastik tünekle aynı boyutta diğeri biraz daha buyuk ama tellerin arasından rahatlıkla sığıyorlar o kadar buyuk değiller yani sizce nasıl

ve kafesimde tünek dizaynını nasıl yapmalıyım uzun agac tüneği nereye yerleştirmeliyim yemliklerin önüne boydan boyya yerleştiriyim mi

q8l08.jpg

q8l3l.jpg

ayrıca iyice sabunla yıkadım detarjan ile yıkamadm kimyasal bulaştırmak istemedim

bence şu plastik tünek varya aynı onun gibi yerleştir :)

saoldaki yemliğin hemen üstüne yerleştirdim ordaki bi tel sayesinde kaymesini bi nebze engelledim ve lastikle sabitledim suan agac tunekde kuşum baya etki ediyor anlaşılan :) diğer büyüğü koyacak yer buladım kusum yeni alalı 1 gün oldu agac tuneği sevince yem kabının agzını acıp agac tuneğin yanına koydum yanaşıp yedi mutlu oldum diğer agac tüneğide su kabına kolay alışacak şekilde koymak istiyorum :)

saoldaki yemliğin hemen üstüne yerleştirdim ordaki bi tel sayesinde kaymesini bi nebze engelledim ve lastikle sabitledim suan agac tunekde kuşum baya etki ediyor anlaşılan :) diğer büyüğü koyacak yer buladım kusum yeni alalı 1 gün oldu agac tuneği sevince yem kabının agzını acıp agac tuneğin yanına koydum yanaşıp yedi mutlu oldum diğer agac tüneğide su kabına kolay alışacak şekilde koymak istiyorum :)

Tabi öyle yap çok güzel olmuşlar :) hayırlısı olsn.

qb56m.jpg

en son hali bu hayet memnun tüneklerden bizim ki bende sevdim iyi böyle ::)