petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ceviz :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pınar tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar annem ceviz kırarken kuşta yerde yanına gitti ve paçalanmış cevizlerden yedi bişey olurmu ? Ve yemeğe çok düşkün biz sofradaykan kafesten çıkmaya çalışıyo dışarıda uçuyokende elimizde yiyecek bişey görünce üstümüze saldırıyo :D ne yapmalıyım ?

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Sıkıntılı olmaz, zaten mama verirken içine koyuyoruz.
    sizinki direk yemiş

3. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    nasıl alıştı acaba :D merak ettimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

4. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    valla coks sanslısın o kusun ömrü cok olur ns cok yasar harika bir kusun var olmaıs grerekn de bu dogal seyler yesi az biraz
    sıkıntı yok ama tuzlu yaglı sıcak soguk uzak tut

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    ceviz fındık gibi yağ oranı yüksek maddeleri verirken ayarı kaçırmayın çok yememesine dikkat edin fazlası yağlanmaya neden olabilir

6. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    tuzlu aşırı yağlı şeyler ve abur cubur vermezseniz bir şey olmaz fıstık çeviz gibi şeyler verin iyi gelir saten mama ya katıyoruz doğrudur :) benimki kısır bilene yer maşallah :D

7. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    ben ilk aldığımda 5. gün salmıştım hep havalarda perdeye konuyodu tavandaki borulara konuyodu bıkmıştım sonra dışarıda oynaması için bi oyuncak aldım ilk kafesine koydum oyuncağı tanısın diye kafeste baya oynadı oyuncakla dışarı çıkardığımdada oyuncağı kafesten çıkarıp koltuğun üstüne koydum oda oyuncağını tanıdığı için hemen yanına gitti koltuğa sonra yere düşürdü oyuncağı hep yere inmeye çalıştı oyuncağı almak için ama bitürlü cesaret edemedi en sonunda indi yerde oynadı oyuncağıyla sonra yere alıştı felan artık koltuktan koltuğa uçuyo hiç kokmadan aslında her yerde alıştırma yöntemlerinde elinizden yem yedirin felan diyo ama benim kuşu ilk günlerinde hep elimi ısırıyodu korkuyodum elimden yem yedirmeye ama artık eskisi gibi ısırmıyo bu arada kuşumu alalı 26 gün oldu :D

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hiçbir sıkıntı olmaz afiyetle de yer Güle güle besleyin

Sayfayı Paylaş