petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çfleşti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve muha tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. muha

muha Guest

arkadaşlar bugün kuşlarım çifleşti yuvalığın içine pamuk koydum başka bişi koyyayım mı pamuğu çıkartıp yoksa kalsın mı ve bundan sonra ne yapmam gerekir :D kuşların sağlığı için ve sağlıklı yavru almak için

2. Aysetursak

Bence pamuğu çıkartın ve yerine hamster talaşı koyun. O olmazsa kuş kumu filan koyun

3. BERK KIRCI

Ben pamuk koyanı hiç görmedim. Talaş koyuyorlar hiçbişey koymayanda var.

4. Celalettin TOPAL

pamukta yenı ıcat oldu hıç bırşey koymana gerek yok ama istersen talaş koya bılırsın pamuk kuşun tırnaklarına takılır

5. muha

muha Guest

tamm teşekkürler tecrübesizlik bunlar :) ve bundan sonra ne yapmam gerekir bilgi verirmisniz

6. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

Krdeşim çok basit tem su gaga taşı kalamar kemigi bide alıştırabilirsen mama gerisini Allaha bırak ama pamugu çıkar

7. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşun kendisi yuvanın içinde kazı işlemini yapıyor zaten eğer yetmezse talaş koyabilirsin

Sayfayı Paylaş