Karadeniz Pet

champıon da numuneler geldi mi?

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
nasıl kimseye gelmedi yaa dur ben bi mesaj atıyımm

Bana haftasonu gelcek diyen bile olmadı siz şükredin :D Sadece dönüş yapılcak dedi.

benim kuşlar aç ismail bey yem gelcek diye almıyorumda valla kafesi kemiriyorlar :D

Benimkilerde aç kaldi :D

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnsallah gelmesse sen düşün artık bizi açız burda :D

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben iletişim bilgilerini verdikten sonra unuttum gitti. Burda hatırladım. Gönderecekleri şey en fazla 10 liralık şeyler. Gönderselerde olur, göndermeselerde.

Ben iletişim bilgilerini verdikten sonra unuttum gitti. Burda hatırladım. Gönderecekleri şey en fazla 10 liralık şeyler. Gönderselerde olur, göndermeselerde.

bize çok kaliteli diye anlattılar ondan yani bakalım bi etkilerine yoksa herkesin yemi var :D

Dün akşam mesaj attım 1 saat öncede cevap geldi ;Merhaba Murat Bey,
Bu hafta sonuna kadar elinize ulaşacaktır.
İyi günler dileriz.
diye bakalım inşallah gelir.

hafta sonu elinizde olur dediler ama gelen giden birşey yok şuan :)

Sanmıyorum kapıya kadar getırırler ararlar solerler kargo şubesıne gelın

Bu konuyu gorur gormez ev arkadasimin facebook hesabindan mesaj yollamistim ve geri donus yaptilar adresimi istediler yazip gonderdim ama 1 hafta oldu halen ses seda yok. Sanirim Kars uzak diye gondemediler :)

kimseye gelemdi ceren hanım göndereler gelir hepimize otomatik mesaj yazıyorlar sanırım bizi üyelik sistemine dahil ettiler artık reklam dan durmaz telefon habire garip reklamlar gelir durur

Bu konuyu gorur gormez ev arkadasimin facebook hesabindan mesaj yollamistim ve geri donus yaptilar adresimi istediler yazip gonderdim ama 1 hafta oldu halen ses seda yok. Sanirim Kars uzak diye gondemediler :)

haftaiçi gönderim tamamlanır demişler çoğu kişiye sen mesaj at nolldu broo bizim numune diye uzak diye kaynatmasınlar arada :D

Hadi ora kars diyelim burası ankara ... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

Yemi gelen varmı arkadaşlar?????????

valla gelen giden yok geçen hafta içi hafta sonu gelir demiştiler bir sonraki hafta sonu geldi. iyisi mi tekrar yazıp farklı yem kullanmaya başladık diyip iptal ettirelim :D