petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Champion Numunem Geldi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BARAN tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. BARAN

BARAN Guest

Herkese S.a arkadaşlar belli bi süre işim vardı siteye çoktandır girmiyordum
    Bugün numunelerim geldi :D banada yolladılar lakin ballı kraker yollamamışlar ballı :) Yem cici bebe gibi kokuyor ve çok canlı rengi var çok hoşuma gitti en kral markadan bile daha iyi bu yem çünkü bedava :D Sizlerin siparişleri ne oldu Dostlar :)

Bunlarda resimler Kuşum Arktık Champion yicek avi-viti de verdim kısa zamanda fotosunu çekecem kuşumunda 3 gün ihmal ettim artistlik yapıyor :)

İçinde çok güzel broşürler ve kitapçıklar çıktı bi yazıdada Sayın baran bey vs bişeler yazıyordu daha okumadım okuyacam :)

ve son olarak ballı krakerimide istiyorum :D

2. ismail baktır

demek ki neymiiş doğruymuşş :)

3. BARAN

BARAN Guest

Hadi dostum paçayı kurtardın sayemde forumda bi sana bide bana geldi ama ballı kraker gelmedi onuda istiyorum :D :D

4. ismail baktır

yok ben paçayı yırtalı bayağı oldu kardeşim bi kaç kişiye daha geldi hatta adamlar gönderimi durdurdu :)

5. BARAN

BARAN Guest

:D Sana Champion petin sahibi diyorlardı şimdi banada ortağı derler artık :)

6. ismail baktır

aynen kardeşimm zaten battık yaaa :)

7. BARAN

BARAN Guest

ama yemin kokusu acayip hoşuma gitti eti cici bebe gibi kokuyor herşey var içinde :) şimdi broşürleri ve yazıları inceliyor :) Champion 1 numara :D

8. ismail baktır

beleşş yem işte nasıl olursa olsun ben bi çuval yem aldımm kurtardım kendimi :)

9. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Bizim yemlerde geldi bide köpeğe istemiştim ikisinde geldi.

10. Taha Mert Damarlı

11. ismail baktır

haaa haah sonunda :)

12. Fatih ÇETİNER

bana da dün geldi .1 paket muhabbet 1 pakette sultan papağanları için yem göndermişler...kuşlar çok beğendiler..

13. BARAN

BARAN Guest

Beleşciler sizi :D

14. Ufuk ALTUN

banada geldi ama ballı kraker gelmedi ? :)

15. BARAN

BARAN Guest

adamlar sonunda yolladılar bidahada kampanya yapacaklarını zannetmiyorum :)

16. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    14 subata beklemişler banada gönderdiler bu akşam mng kargo getirdi :) mubişler için

17. Yasin Coşkun

Kıskandım.. :D

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

18. BARAN

BARAN Guest

Kuşum champion yeminden bi kaçtane aldı braktı 3 çeşit yem var elimde o hep sadesini yiyior :S:

19. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    hahah aynı şeyi Çalı'da yaptı,şampiyonu bırakıp sadeyi yemek istedi ama sanırım şampiyonu henüz kıramıyor ağzında geveliyor kuzucağızım :)

Baran şirket ortağı olarak banada 12 şubatta göndermiş sağolsun,teşekkürler Baran,şampiyon Baran :)

20. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

son derece sözünü tutmayan bir firma 1 ay önce adresimi istediler gönderdim şimdi de gönderimi durdurduk yollamıyoruz diyo

Sayfayı Paylaş