Karadeniz Pet

Champion Numunem Geldi :)

B

BARAN

Guest
Herkese S.a arkadaşlar belli bi süre işim vardı siteye çoktandır girmiyordum
Bugün numunelerim geldi :D banada yolladılar lakin ballı kraker yollamamışlar ballı :) Yem cici bebe gibi kokuyor ve çok canlı rengi var çok hoşuma gitti en kral markadan bile daha iyi bu yem çünkü bedava :D Sizlerin siparişleri ne oldu Dostlar :)

Bunlarda resimler Kuşum Arktık Champion yicek avi-viti de verdim kısa zamanda fotosunu çekecem kuşumunda 3 gün ihmal ettim artistlik yapıyor :)

İçinde çok güzel broşürler ve kitapçıklar çıktı bi yazıdada Sayın baran bey vs bişeler yazıyordu daha okumadım okuyacam :)

ve son olarak ballı krakerimide istiyorum :D

yok ben paçayı yırtalı bayağı oldu kardeşim bi kaç kişiye daha geldi hatta adamlar gönderimi durdurdu :)

ama yemin kokusu acayip hoşuma gitti eti cici bebe gibi kokuyor herşey var içinde :) şimdi broşürleri ve yazıları inceliyor :) Champion 1 numara :D

beleşş yem işte nasıl olursa olsun ben bi çuval yem aldımm kurtardım kendimi :)

Bizim yemlerde geldi bide köpeğe istemiştim ikisinde geldi.

bana da dün geldi .1 paket muhabbet 1 pakette sultan papağanları için yem göndermişler...kuşlar çok beğendiler..

adamlar sonunda yolladılar bidahada kampanya yapacaklarını zannetmiyorum :)

14 subata beklemişler banada gönderdiler bu akşam mng kargo getirdi :) mubişler için

Kıskandım.. :D

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kuşum champion yeminden bi kaçtane aldı braktı 3 çeşit yem var elimde o hep sadesini yiyior :S:

hahah aynı şeyi Çalı'da yaptı,şampiyonu bırakıp sadeyi yemek istedi ama sanırım şampiyonu henüz kıramıyor ağzında geveliyor kuzucağızım :)

Baran şirket ortağı olarak banada 12 şubatta göndermiş sağolsun,teşekkürler Baran,şampiyon Baran :)

son derece sözünü tutmayan bir firma 1 ay önce adresimi istediler gönderdim şimdi de gönderimi durdurduk yollamıyoruz diyo