Karadeniz Pet

Champıon pet ten numune isterken dikkat

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
I

ismail baktır

Guest
Arkadaşlar numune isterken sayfanın duvarına yazmayınn direkt olarak mesaj yoluyla ulaşınn size geri dönmeleri daha kolay ve kısa yoldan olacaktırr

Dü akşam mesaj yolladım hemen geri döndüler.

bu da yolladıkları mesaj

Merhaba,
Adres bilgilerinizi gönderebilirseniz size numune göndermek isteriz.
İyi bir bir gün dileklerimizle.

Bana geri döndüler de ne kadar gelecek ki numune çok az olmaz mı neden uğraştığımızı bilelim :-D

ben başka yem kullandığım için sıkıntı yaşamıyorum 25 kg alıp bekliyorum sizde sanırım numuneyi daha cook bekliceksiniz heralde arkadaşlar

markanın sayfasını baktım..herkes numune almak istiyorum diye yazmış :)
alemsiniz valla helal olsun :)

Hahahaha biz türkler elimizde olsada o ürunden.beleşi seviyoruz galiba :))))

boşuna atasözümüz yok
nerde beleş oraya yerleş :) birde çok meraklı bir milletiz :) ama bu hallerimizde ayrı bir güzel :)

bana biri yardımcı olsun ballı kraker zararlı değil mi adamlar numune olarak yolluyor düşünüyorum bence değil kuşlar doğadayken her şeyi yiyorlar yani

Zararli arkadasim.onlara bisey olmuyo ama bizmkiler kaldiramiyo.ayrica bisey olmadigini bilemeyiz cok olduklari icin eksilselerde anlayamayiz.ondan bize öyle geliyor.kimyasal yapistiricilarla yapistiriliyor.ve bizm ev kuslarimz icin tehdit unsuru tasiyor.

banada döndüler ama en kısa zamanda size döneceğiz falan gibi bişiler demişler beni sevmediler galiba :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

ahamda bugün banada döndüler adres istediler :D

kuzenime ve kendime istedim.En geç hafta sonuna kadar elinizde olur diye mesaj attılar 10dk önce :)