Karadeniz Pet

champıon pet ten numune isteyenlere dönüşl yapıldı mı ?

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
bana döndüler ancak daha önce bir kez Champion kullandım genelde açık yem alıp karıştırıyorum. Beyaz darı sarı darı kızıl darı yulaf aspur az miktarda kenevir tohumu :) Ama daha önce vitakraft kullanıyordum papağanlarım için

Alınca görürsünüz içinde renkli ekmekler de var onları elekten geçirip verin bence.

banada 2gün önce dönüş yaptılar göndercez diye ama nezaman gelirki acaba

bana dün dönüş yapıldı adres ve numaramı verdım fakat hala elime geçmedi :)

Banada dönüş yaptılar bir kaç saat içinde. Adres numara mail istediler verdim. Ortalama kaç günde geliyor?

yapıldı adres istediler

dönüş yapılan ve adresi alınan arkadaşlara mutlaka gelir bana geldi 11 gün sürdü gelmesi kargo falanda ücretsizz

kendi adima champion marka yem vermedim hic muhabbet kusuma ama bonnie ve versele lagaya kiyasla vitakraft kesinlikle cok daha iyi bence vitakrafttan sasmayin derim.

bonnie de champion dan farkı kalmadı artık.el değiştirdi firma.versele laga vitakraft ayarındadır hatta arada fark yoktur.

Ben cumartesi attım bana hala dönmediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Kargo parası ne kadar ödüyorsunuz acaba

Bendende iletişim numarası istediler en son bekliyorum bakalım.

ben il faceden ö.m. attım numune yem istiyorum diye 1gün sonra daha sonra size dönüş yapıcaz diye geri dönüş yapıldı , bende biraz emrivaki yapar gibi adres ve telefonumu yazıp numune ürünlerinizden talep ediyorum gönderirseniz sevinirim diye msj attım birkaç saat sonra ,en kısa sürede ürünleriniz gönderilecektir diye msj geldi :) bekliyoz bakalım.

Bende yeni gönderdim mesaj 20 dk oluyor
Adres-ad-soyad-tel yazdım ö.m. yoluyla gönderdim .inşallah dönüş yaparlar.