Karadeniz Pet

champion petten numune elime ulaştı

• Konbuyu başlatan Taha Mert Damarlı
  • Başlangıç tarihi
T

Taha Mert Damarlı

Guest
arkadaşlar abiler ablalar champion petten numune elime ulaştı bu öylen itibari ile

1paket yem champion marka

broşür ve not

ya sizin ulaştımı ?

bana da bugün ulaştı. bir çok kişiye de ulaşmış tanıdığım. sanırım parti parti dağıtıma yolluyorlar.

söyledikjlerine göre sıra nızı bilemem ama ulaşıcaktır muhtamelen bu gün dendi ve elimde
ballı kraker yoktu :D

1 Hafta önce ulaştı banada sadece yem geldi kraker göndermediler.

Tahacım öylen değil öğlen, ulaşıcaktır değir ulaşacaktır, bu gün değil bugün, muhtamalen değil muhtemelen...Yaşın küçük diye ağabeyin olarak uyarıyorum yanlış anlama.Nasıl alışırsan öyle gider.

ok ekran klavyesi kullanıtyorum kayıklıklar oluyor

banda az once geldı ıkı farklı hesaptan istemiştim iki tane yollamıslar
:D

benimde elime bugün ulaştı ama ballı kraker gelmemiş neyse bunu bile yollamaları çok iyi :)

Bana da bugün ulaştı. Keşke kraker de yollasalardı :)

10 dk önce banada geldi.
Papağan ve muhabbet yemi geldi

banda az once geldı ıkı farklı hesaptan istemiştim iki tane yollamıslar
:D

Aynen bende iki hesaptan yaptm baktim geldi babamdan filan yolladim diyolar bir adrese iki gonderim yapamiyoruz :D Bende vazgeçtim zaten yazdim :D

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen bende iki hesaptan yaptm baktim geldi babamdan filan yolladim diyolar bir adrese iki gonderim yapamiyoruz :D Bende vazgeçtim zaten yazdim :D

Sende çok belli etmişsin farklı adreslere isteseydin bari

bende yan komsunun adresini vermıstım evde yoklar diye kargocu bastı acan olmadı tamam ben alırım sıkıntı cıkmaz dedim aldım :)

Nerden siparis edebiliyoruz? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

bi bana gelmedi ya heralde 3 haftadır beklemedeyim :D

Numunelik yem gönderimleri durdu arkadaşlar bilginize

Bugun banada geldi....

Arkadaşlar numunelik yem yollama an itibari ile bitmiştir!! Yarışmalar olacakmış ona katılabiliriz :)

Geri