petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Champion yem kullananlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre AVCI tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Arkadaşlar yem 1 hafta önce geldi verdim bugün ise kuş kusmaya başladı ve halsiz gibi kullanan varsa sizde böyle bişeyler oldumu ?

2. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kendi yemi kendim karışım ile yapıyomrum karışımın içine döktüm giti 2 kilo karışımın içene hiç bir şey olmadı ama yem çok değişik kokuyo bende ilk kez bu kadar kokan bir yem gördüm aklıma parfüm bile sıkmış ola bilecekleri aklıma geldi çok güzel kokuyo du .

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Ucuz etın yahnısı yavan olur belese diiye alıp vermyın kuslarınıza hatanız büyük saglam malı vermezler

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşlarda bir sorun yok dört tane yemliğe farklı yemlerden koydum en fazla Champion yemden yemişler.

Sayfayı Paylaş