Karadeniz Pet

chelsea GALATASARAY

selen canaydın bedel

Onursal Üye
bu akşam Chelsea GALATASARAY maçı var bilindiği üzere..Bir GALATASARAY taraftarı olarak acaip heyecanlıyım..İnşalah chelsea yi eleyip adımızı bir üst tura yazdırmayı başarırız..maç yorumları buraya

Bende bir fenerli olarak bizim ülkemizi temsil ettiği için Galatasaray başarılar diliyorum :) Ülken için savaş Galatasaray

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende Galatasaraylıyım Fakat Chelsea 3-1 Galip Gelir.

Chelsea galip gelme ihtimali yoook :) tur bizimm .....

maalesef berbat ötesi bir futbol oynadık... tam anlamıyla sıfırdık. Bu kadar insan sizi desteklerken o kadar para kazanırken yenilsen bile savaşarak yenilmelisin!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

kötü oynayabilirsin ama kötü koşamazsın.

Ruhsuz berbat bi takim. Selcuk un drogbanin eboue nin sene sonu bileti kesilmeli. Hincal ulucunda dedigi gibi selcuk sadece istatistik yapmak icin oynuyor bitane ileri top atmazmi hep geriye hep geriye yazik

Chelsea: Cech, İvanovic, Cahill, Azpilicueta, Schürrle, Ramires, Lampard, Willian, Hazard, Eto'o

Galatasaray: Muslera, Melo

Adamlar resmen tek kale oynadılar ve maçın kahramanı bana soracak olursanız 11 kişiye karşı tek başına mücadele veren ve farka gitmelerini önleyen Muslera'dır.

ne varsa fatih terim de vardı alyaına giderr yapıoduu .... bizim teknik adam da iş yoookk bacaklarını uzatmıs maç izliyoo burası türkiye bilet kesilir anlamsın paranı cebine koyar gönderirler ...... ayıkk olll maçı izlerkeen içtiklerimeeee yazık ......

Son düzenleme:
hayatım boyunca bu kadar iğrenç ötesi bir maç seyretmemiştim..ilk 45 dakika bitiminden sonra oyun oynadım heyecan falan bırakmadılar..mancini ayaklarını uzatmıştı..mancini olduğu sürece bu galatasaray böyle gider..selçuk,muslera,yekta ve melo çok kötüydüler..burağı çıkartmakta nedir anlamsız ve saçma sapan düşüncelerle elenmiş bulunmaktayız..jose morinyo gibi hırslı bir teknik direktör almamız gerek..jose az önce ropörtajında mancininin bir nevi ne kadar salak olduğunu anlatan bir cümle söyledi..ne yaptığını bilemeyiz diye..evet haklı salak mancininin ne yapmaya çalıştığını çözmüş değilim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

kaybetmek değil üzüldüğüm gerçekten. yahu bir takım hiçbir şey yapamazsa uzun top atar,karambol yaratır. bu nasıl futbol böyle topu alan ya geri ya da sağa sola pas atıyor.

aynen sanki avantajlı taraf bizdeymiş gibi paslaşıyorlar zaman geçiriyorlar..ondan sonra delirdim zaten..bütün küfürlerini ettim rahatladım :D

Kötü oldu :( Galatasarayın deplasman fobisi devam ediyor. Selçuk, burak, drogba da büyük düşüş var özellikle selçuk da..

Yazık oldu bir gs taraftarı olarak bu sunucu hak ettiğimizi düşünüyorum ii oynasaydık kazanırdık geçmiş olsun

adamlar top oynadıda mancini oynamayınmı dedi..sanki terim gelince hadi oglum sen yaparsın,atarsınmı demeliydi adamların kapasitesi bu kazma burak 10 tane yüzdeyüzlük gol kaçıracak 3 ünü atacak kahraman olacak yok öyle dava orası Türkiye değil...

Zaten Mancini geldiğinden beridir doğru dürüst maç oynatmadı ki takıma . Deplasman fobisi yok galatasaray ın sadece içerde kazandığı maçlar mancini sayesinde değil taraftar sayesinde kazanılıyordu. Bunu bir kez daha görmüş olduk chelsea maçında . Tamam yenil ama 2-0 yenileceğine 6-1 yenil ama savaşarak yenil. Mancininin hemen gönderilmesi ve tugayın takımın başına geçmesi lazım. Burak oyundan çıkarken mancini yerinden kıpırdama dı bile tamam yenilebilirsin ama takımını kutlamak ve onlara motive vermek senin görevin. Tugay yerinden kalktı ve burak 'ı kutladı. Zaten mancini italya milli takımını düşünüyor bence karşılıklı olarak fesetsinler sözleşmeyi.
Not : Bİr Galatasarylı olarak dün takımımdan iğrendiğim kadar başka takımdan iğrenmedim bugüne kadar . Yazık verilen emeklere.

Şunu da unutmamak lazım Drogba ile sözleşme yapmak yerine genç bi oyuncu almak şart . Drogba dün bildiiğiniz maçı katletti. Bİr oyuncu takımların önüne bu kadar rahat geçmemeli. Aldığı paraya yazık..

adamlar top oynadıda mancini oynamayınmı dedi..sanki terim gelince hadi oglum sen yaparsın,atarsınmı demeliydi adamların kapasitesi bu kazma burak 10 tane yüzdeyüzlük gol kaçıracak 3 ünü atacak kahraman olacak yok öyle dava orası Türkiye değil...

şöyle anlatayım o zaman fatih terim zamanınd kazanılan maçlar ve fatih terimin hırsı oyunculara da geçiyordu fatih hocanın hiç oturduğunu görmedim ben adam deliriyordu adeta bide manciniye bakalım adam ayaklarını uzatmış kıs kıs gülüyordu sanki alırım paramı ne yaparlarsa yapsınlar der gibiydi..zatn bunu josede söyledi ne kadar salak olduğunu mancininin dle getirdi..işte bu yüzde fatih terimle mancinin arasındaki farkı görebiliriz ..

Yapacak pek bişey yoktu Mou dersine iyi çalışmış takımı iyi kilitlemiş.