petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Chrysamed bir pire ilacı kullanana var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhaba arkadaşlar ben Kuşlarım için vilmectin biyodust kullanıyorum,geçen bir petshop bu sitede de reklamı olan chrysamed isimli bit ilacını önerdi,fakat hamamböceği falan diyor yani direk kuşlara kafesin içine sık dedi ben pek güvenemedim,deneyimi olan var mı?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    [MENTION=9455]Murat Demir[/MENTION]11 ağabey kullanmıştı ve Pişman olmuştu diye hatırlıyorum bu ürünü bir sor istersen

3. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    benimde bi arkadaşım kullanmıştı ama önermedi bana hatta çiftin erkeği ölmüştü ama o ilaçtanmı öldü orasını tam bilemiyoruz ama sağlıklı kustu

4. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Ha evet Yusuf ustam bir ara bir muhabbet dönüyordu sanırım aynı ilaç yok almadım sadece merak ettim sordum

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Valla hocam ben kullanmistim uretim yaptigim donem kumesimde cokda memnun kalmistim. Kusun kanatlarinin altina ya da kafese sıkmanız yeterli olucaktir

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    #6 Levent ACAR, 13 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 13 Mayıs 2015
  7. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Onur bey bir kaç üretici söyledi,tabi forumda tecrübesi olandan sorayım dedim,vilmectin kullanıyorum 2 ayda 1 bu doz yeterli geliyor mu?bilmiyorum ayrıca kafes temizliğinde değişimlerinde de biyodust döküyorum tabana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Hımm bumu Levent bey,benim baktığım mavi renkli olanıydı size Katılıyorum Ardap konusunda ama onunda piyasada sahtesi dolaşıyormuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

Evet iyi araştırmak Lazım

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Spreyin çıktığı yer yeşil olacak.. En belirgin fark orada.
    Bi tarafında hologram var. Kapağı çok hafif farklı, yazısı çok kötü taklitin.

9. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Levent bey bir ara sizdekinin resmini eklermisiniz ve Bahsettiğiniz noktaların resmini paylaşırmısınız.

10. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Tabi ki, az işim var bitsin..

11. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Chrysamed kullanıyorum kuşların kanatlarının altına kafeslerin etraafına yem ve suyuna kuşların gözlerine gelmeyecek şekilde kullanıyourm bir problem yaşamadım.

12. Show Jumbocu

Show Jumbocu New Member

Beğenileri:
    0
    bence güvenmeyin onlara

13. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Ben dün kendi sitesinden 5 kğ aldım daha öncede yeşil kutulu olanı kullandım çok memnunum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:47 -->-> Daha önceki mesaj 09:47 --

Evde bile kullanıyorum müşteri hizmetleri tel açın Size bilgi veriyorlar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Levent bey kırmızı yapışkan olanı önerdi siz hangisini kullanıyorsunuz?acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

Yeşil kutulu mu?yine aynısından mı?aldınız biraz tedirgin oldum da Sağolun

15. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bende mavi olanı var haşerelere önlem olarak kullanıyorum bit pire içinde kullanıyorum ama ardap avromec biodus da çeşit çeşit kullanıyorum

16. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Bende mavi olana baktımda yalnız bir önceki sayfada Levent Bey'in attığı linkte kırmızılı olan veteriner ürünü diye geçiyor acaba içerikler farklı mı?siz kullanmışsınız sorun yoksa diyorsunuz fakat o üzerinde haşere resmi olan açıkcası beni biraz ürküttü.

17. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    yanında pompada hediye
    Chrysamed insektisit 5lt (Pompa Hediyeli) - 44.92 TL + KDV

18. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Üniversitede deneme yapan arkadaşlar vardı (Akdeniz Üni.) onlardan gördükten sonra aldım. Geçen yıldan beri kullanıyorum. Çokta memnunum açıkçası. Kullanım sırasında göze gelmemesine dikkat et yavru haldeyken bile kullanabilirsin demişlerdi. Ben çok yavrular üzerinde kullanmadım ama genel anlamda anaçlarda ve kuşların bulunduğu ortamda kullandım. Chrysamed insektisit mavi renkli.

Chrysamed sayfasında şöyle bir soru var:

Cevap:

#18 Mehmet KILINÇ, 14 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 14 Mayıs 2015
  19. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Saolun küçük Şişe olanını düşündüm üzerinde vet yazan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Saolun vet olanı düşündüm bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

Mehmet bey saolun ürün deneyiminizi paylaştığınız koruma Amaçlı bir Şeyler yapayım diyorum,vilmectin kullanıyorum ama sonuçta o da sürekli yapılan bir şey değil,biyodust toz var onunda etkisi ne kadar güçlü bilmiyorum,sizin chrysamed ürünü kullanımınız kuşlara direk kafese doğru yoksa elinize alarak mı?yapıyorsunuz

#19 Cihan UYĞUR, 14 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 14 Mayıs 2015
  20. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Ayda bir kuşların bulunduğu ortama ve kafese doğrudan sıkıyorum. Hiç elime alıp sıkmadım ama dikkat edin her ihtimale karşı çok yakından sıkmayın.

Sayfayı Paylaş