Karadeniz Pet

Chrysamed bir pire ilacı kullanana var mı?

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar ben Kuşlarım için vilmectin biyodust kullanıyorum,geçen bir petshop bu sitede de reklamı olan chrysamed isimli bit ilacını önerdi,fakat hamamböceği falan diyor yani direk kuşlara kafesin içine sık dedi ben pek güvenemedim,deneyimi olan var mı?

[MENTION=9455]Murat Demir[/MENTION]11 ağabey kullanmıştı ve Pişman olmuştu diye hatırlıyorum bu ürünü bir sor istersen

benimde bi arkadaşım kullanmıştı ama önermedi bana hatta çiftin erkeği ölmüştü ama o ilaçtanmı öldü orasını tam bilemiyoruz ama sağlıklı kustu

Valla hocam ben kullanmistim uretim yaptigim donem kumesimde cokda memnun kalmistim. Kusun kanatlarinin altina ya da kafese sıkmanız yeterli olucaktir

Valla hocam ben kullanmistim uretim yaptigim donem kumesimde cokda memnun kalmistim. Kusun kanatlarinin altina ya da kafese sıkmanız yeterli olucaktir

Onur bey bir kaç üretici söyledi,tabi forumda tecrübesi olandan sorayım dedim,vilmectin kullanıyorum 2 ayda 1 bu doz yeterli geliyor mu?bilmiyorum ayrıca kafes temizliğinde değişimlerinde de biyodust döküyorum tabana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Bu markanın hayvan sağlığında kullanılan ürününü almalısın. ==> VETERİNER ÜRÜNLERİ > Chrysamed - Vet
Böcekli olan sıkıntı yaratabilir.
Yine de Ardap en sağlamı..

Hımm bumu Levent bey,benim baktığım mavi renkli olanıydı size Katılıyorum Ardap konusunda ama onunda piyasada sahtesi dolaşıyormuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

benimde bi arkadaşım kullanmıştı ama önermedi bana hatta çiftin erkeği ölmüştü ama o ilaçtanmı öldü orasını tam bilemiyoruz ama sağlıklı kustu

Evet iyi araştırmak Lazım

Spreyin çıktığı yer yeşil olacak.. En belirgin fark orada.
Bi tarafında hologram var. Kapağı çok hafif farklı, yazısı çok kötü taklitin.

Levent bey bir ara sizdekinin resmini eklermisiniz ve Bahsettiğiniz noktaların resmini paylaşırmısınız.

Chrysamed kullanıyorum kuşların kanatlarının altına kafeslerin etraafına yem ve suyuna kuşların gözlerine gelmeyecek şekilde kullanıyourm bir problem yaşamadım.

Ben dün kendi sitesinden 5 kğ aldım daha öncede yeşil kutulu olanı kullandım çok memnunum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:47 -->-> Daha önceki mesaj 09:47 --

Evde bile kullanıyorum müşteri hizmetleri tel açın Size bilgi veriyorlar

Chrysamed kullanıyorum kuşların kanatlarının altına kafeslerin etraafına yem ve suyuna kuşların gözlerine gelmeyecek şekilde kullanıyourm bir problem yaşamadım.

Levent bey kırmızı yapışkan olanı önerdi siz hangisini kullanıyorsunuz?acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

Ben dün kendi sitesinden 5 kğ aldım daha öncede yeşil kutulu olanı kullandım çok memnunum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:47 -->-> Daha önceki mesaj 09:47 --

Evde bile kullanıyorum müşteri hizmetleri tel açın Size bilgi veriyorlar

Yeşil kutulu mu?yine aynısından mı?aldınız biraz tedirgin oldum da Sağolun

Bende mavi olanı var haşerelere önlem olarak kullanıyorum bit pire içinde kullanıyorum ama ardap avromec biodus da çeşit çeşit kullanıyorum

Bende mavi olana baktımda yalnız bir önceki sayfada Levent Bey'in attığı linkte kırmızılı olan veteriner ürünü diye geçiyor acaba içerikler farklı mı?siz kullanmışsınız sorun yoksa diyorsunuz fakat o üzerinde haşere resmi olan açıkcası beni biraz ürküttü.

Üniversitede deneme yapan arkadaşlar vardı (Akdeniz Üni.) onlardan gördükten sonra aldım. Geçen yıldan beri kullanıyorum. Çokta memnunum açıkçası. Kullanım sırasında göze gelmemesine dikkat et yavru haldeyken bile kullanabilirsin demişlerdi. Ben çok yavrular üzerinde kullanmadım ama genel anlamda anaçlarda ve kuşların bulunduğu ortamda kullandım. Chrysamed insektisit mavi renkli.

Chrysamed sayfasında şöyle bir soru var:

insektisit ve vet ürünü arasında ne fark var.Kuş üretimhanemde kullandım 2 gün arayla.Fakat sadece iri boyuttaki bitler öldü şu an her yer orta ve kucuk boy bit kaynıyor.İlacın etkisi tek gün sürdü.İlk kullandığım günkü ölen bitlere yenileri hiç katılmadı.Şu an 2 tane 500ml ürünü boşa aldım gibi geliyor.

Cevap:
Chrysamed insektisit ürünü kuşların bulunduğu alanları , barınak ve kümes çevresini ilaçlamak için kullanılır, chrysamed vet ürünü ise kuşların üzerlerine uygulanan bir üründür. Bir hafta aralıklarla uygulamayı tekrarlayınız , bit grubu haşerelerde oldukça etkili ve kesin sonuç veren bir ilaçtır. Saygılarımızla.

Son düzenleme:
Üniversitede deneme yapan arkadaşlar vardı (Akdeniz Üni.) onlardan gördükten sonra aldım. Geçen yıldan beri kullanıyorum. Çokta memnunum açıkçası. Kullanım sırasında göze gelmemesine dikkat et yavru haldeyken bile kullanabilirsin demişlerdi. Ben çok yavrular üzerinde kullanmadım ama genel anlamda anaçlarda ve kuşların bulunduğu ortamda kullandım. Chrysamed insektisit mavi renkli.

Cevap:

Saolun küçük Şişe olanını düşündüm üzerinde vet yazan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Saolun vet olanı düşündüm bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

Cevap:
Mehmet bey saolun ürün deneyiminizi paylaştığınız koruma Amaçlı bir Şeyler yapayım diyorum,vilmectin kullanıyorum ama sonuçta o da sürekli yapılan bir şey değil,biyodust toz var onunda etkisi ne kadar güçlü bilmiyorum,sizin chrysamed ürünü kullanımınız kuşlara direk kafese doğru yoksa elinize alarak mı?yapıyorsunuz

Son düzenleme:
Mehmet bey saolun ürün deneyiminizi paylaştığınız koruma Amaçlı bir Şeyler yapayım diyorum,vilmectin kullanıyorum ama sonuçta o da sürekli yapılan bir şey değil,biyodust toz var onunda etkisi ne kadar güçlü bilmiyorum,sizin chrysamed ürünü kullanımınız kuşlara direk kafese doğru yoksa elinize alarak mı?yapıyorsunuz

Ayda bir kuşların bulunduğu ortama ve kafese doğrudan sıkıyorum. Hiç elime alıp sıkmadım ama dikkat edin her ihtimale karşı çok yakından sıkmayın.

Geri