Karadeniz Pet

Chrysamed bir pire ilacı kullanana var mı?

Ayda bir kuşların bulunduğu ortama ve kafese doğrudan sıkıyorum. Hiç elime alıp sıkmadım ama dikkat edin her ihtimale karşı çok yakından sıkmayın.

Vallahi ben güvenmiyorum bu ilaca,Ardap'ın orijinalini bulsam alırım

Son düzenleme:
Arkadaşlar, ilk mesajımda yazmıştım. Kuşun üzerine sıkacaklar veteriner olandan alacaklar. Ben sıktım sıkıntı olmadı diye birşey yok. Fuarda direk tezgahta duran adamla görüşmüştüm VET ürünü kullanacaksınız demişti.

Levent bey bu ilaçla ilgili daha önceki deneyimlerinizi okudum,Ardap orjinal bulmak biraz sorun vet olanını siz kullanıyor musunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:02 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

EYrEzA.jpg
Arkadaşlar orjinal ardap bulamadım baktiklarim bugun hep sahteydi, bende koruma amacli resimdeki urunu aldim mavi olani da vardi, satan petshop yanimda direk kuslara sıktı ama ben yine vet olanı aldim, bakalim direk sıkacağım ins sorun olmaz.

Levent bey bu ilaçla ilgili daha önceki deneyimlerinizi okudum,Ardap orjinal bulmak biraz sorun vet olanını siz kullanıyor musunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:02 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

EYrEzA.jpg
Arkadaşlar orjinal ardap bulamadım baktiklarim bugun hep sahteydi, bende koruma amacli resimdeki urunu aldim mavi olani da vardi, satan petshop yanimda direk kuslara sıktı ama ben yine vet olanı aldim, bakalim direk sıkacağım ins sorun olmaz.

Ben bunu kullanmadım, Ardap kullanıyorum.

Bu evet doğru. Ben kullanmadım sadece onu diyorum. :)

Mavi olanı bugun petshop Yanımda kanaryalara ve mubıslere sıktı sana mavısınden vereydim daha etkılı dedı,ben kırmızı vet olanı alayım dedım,Ardap baktım bırebır aynı şişe Altın'da SKT tarıhıne kadar var ama yatay yazılı değil ve fıs fıs yerli beyaz orijinalinde fıs yeri yeşilmiş,bakalım resmi sitelerine de az önce yazdım gelen cevap muhabbet papağan kanaryalara kullanılabılır oldu bugun kullandım bısmıllah dıyerek ıns bır sorun olmaz

Son düzenleme:
Geri