Karadeniz Pet

Chrysamed Kimya

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
mghbj.jpg

HAKKIMIZDA

Chrysamed Kimya Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, %95 yabancı sermayeli uluslararası bir kuruluştur.

Chrysamed Torbalı tesislerinde üretilen ürünler başta Almanya olmak üzere birçok Ülkeye ihraç edilmektedir. Chrysamed üretim tesislerinde Çevre ve Halk Sağlığı ilaçları, Veteriner İlaçları, İlaç Eczacılık Ara Ürünleri, tarım alanında kullanılan zirai ilaç, kimyevi ve organik gübreler imal edilmektedir. Bu tesislerde ayrıca; yerli ve yabancı şirketlere fason üretim yapılmaktadır.

Misyonumuz;
Geleceğe ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretirken, doğayı tahrip etmeden gelecek nesillere bırakmak, insana ve çevreye duyarlı üretim yapmak ana prensibimizdir. İnsana ve doğaya saygı anlayışıyla, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya önem veririz.

Vizyonumuz;
Kurumsal kültür ve kimlik kazanmış, kaliteyi ve doğallığı her zaman ön planda tutarak sektörde öncü rol oynayan ve tercih edilen uluslararası bir şirket olmaktır. Başarma arzusuyla çıktığımız yolda doğruluk, dürüstlük ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, insana ve doğaya duyarlı ürünler üreterek, yenilik ve değişimin önemine inanır, sürekli gelişmeyi prensip olarak kabul ederiz.

İLETİŞİM

Fabrika Adres;
Chrysamed Kimya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Mah. İzmir Cad. No: 132,
35880 Torbalı / IZMIR

Tel : +90 232 865 12 13
Gsm : +90 532 755 45 22
Fax : +90 232 865 18 00
E-Mail : info@chrysamed.com
Call Center : 0850 221 0 999 (24 saat arayabilirsiniz.)

Avusturya Merkez Adres;
Chrysamed Vertrieb GmbH,
Karl - Emminger Straße 14 - 16,
A- 5020 Salzburg / AUSTRIA

Tel : +43 (0) 662 62 10 20
Fax : +43 (0) 662 62 10 20 20
E-Mail : office@chrysamed.com