petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cicikuş öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vedat ASLAN tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Bugün 4 yaşındaki konuşan canım kuşumu kaybettim.Ondan geriye 1 yavrusu ve eşi kaldı.Onları da kuşçuya satacağım.Kafeslerini de kuşçuya vereceğim.Bundan sonra hiç bir hayvan beslemeyeceğim.Ve bu foruma giriş yapmayacağım.4 yıllık biricik kuşumu aceleyle bir yere gitmek zorunda kaldım ve yeminin bittiğini fark etmedim.Yani açlıktan öldü.Bu benim son mesajımdır.Hakkınızı helal edin hoşça kalın.Elveda.

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Geçmiş olsun. Üzücü bir durum. Yapılan hatalardan ders alıp geride size bıraktıklarıyla ilgilenmek daha iyi olurdu bence. Ama karar sizin tabi.

3. Kral KARAKIR

Beğenileri:
    2
    geçmiş olsun

4. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    eşi ve yavrusunun günahı ne!? bakmayacagim diyorsanız en azından çok seven ama alamayan hayvan severlere verin. illa ki bi konu komşu vardır sahiplenerek. pet shopta rezil olmasından sa

5. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Ölen kuşunuzun yavrusu ve eşi, ondan size hatıradır.
    Hele yavrusu, ölen kuşunuzun %50 genlerinini taşıyor.
    Ben olsam en azından yavruyu bırakmazdım. Bu yavruyu mümkün olduğunca mutlu ve rahat yaşatarak vicdan azabınızı bir nebze olsun dindirebilirsiniz.
    Aksi halde gelecekte, geriye dönüp bir de bu yavru için extra üzülürsünüz...
    Normal olarak ta çok sevdiği birini kaybeden kişi, onun çocuğuna çoluğuna sahip çıkar.
    Yapılması gereken sevdiğin canlının soyunu kurutmak değil, yaşatmaktır bence...

6. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Geçmiş olsun.Çocuğuna bakabilirsiniz.Hiç olmadı tüm aksesuarlarıyla hak edecek birine bağışlayın.Güzel bakılsın kuşlar.

Sayfayı Paylaş