petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cicikuşuma nazar değdi.. :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İrem Tatar tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. İrem Tatar

Herkese yeniden merhaba.. Benim yeni bir sorum var..

Minişkuşuma nazar değdi ne yazık ki, ben bugün evden çıktıktan sonra herhalde kafesin sert bir köşesine çarpıp gözünün biraz altını kanatmış o sivriliği daha önce düzeltmedim diye kendime öyle kızıp üzülüyorum ki ;( Annem kuşu farkedince düzeltmiş neyse ki ama iş işten geçince tabi..

Neyse, kanayan yerdeki tüyler biraz kabarmış, üstünde de kan lekeleri oluşmuş.. Ama keyfinde neşesinde bi bozulma yok gibi, yem yiyor, salıncağına çıkıyor, ötüyor vs..

Uzun lafın kısası şimdi benim yapmam gereken tavsiye edeceğiniz birşey var mı iyileşmesini temizlenmesini hızlandırmak için..

Cicikuşumu çok seviyorum, inşallah biran önce iyileşir canım benim..

2. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    Bence siz bir veterinere bötürün , kafesi yara iyileşmene kadar daha sık temizleyin ki mikrop kapmasın . Geçmiş olsun bu arada ama büyük bir ihtimalle iyileşir merak etme ama uzman olan kişilerin görmesi için fotoğraf koyarsan daha çok yardım edebiliriz :)

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    varsa batikon sürebılırsınız yoksa bır şey yapmaya gerek yok bence

Sayfayı Paylaş