petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cicozun Cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Cicoz tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Cicoz

Cicoz Guest

Arkadaşlar Cicoz 7 aylık tüm bakımlarına dikkat ediyorum hergün elime alıp konuşuyorum fakat daha tek kelime konuşmadığı gibi ötme sesini bile 7-8 defa duydum sadece gıcırtı sesi çıkarıyor ve 1 metreden fazla uçmuyor. Konuşmadığı için dişidir dediler sizce dişimi erkekmi??

[YOUTUBE]hpN16UzpwzI&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

2. Tunç ÇAĞATAY

3. Cicoz

Cicoz Guest

Tunc bey bahsettiğim olaylar neden olur acaba? Uçmama gıcırtı sesi çıkarma ötmeme???

4. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
    kuş erkek kuş ne kadar suredir sizde ?

5. Cicoz

Cicoz Guest

Yavruyken aldım 6 aydır falan bende tahmini. Uçmaması ve ötmemesi garip geldi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

Cicozum Öldü :( görünürde hiçbir hastalık belirtisi yoktu aldığımdan beri ötmüyor ve uçmuyordu ama sağlıklı görünüyordu temizliğini vitaminini herşeyini en iyi şekilde yaptım ama dün akşam elimde biranda öldü :( Başka kuş alabilirmiyim bilmiyorum çok sevmiştim cicozu :(

#5 Cicoz, 3 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş