Karadeniz Pet

çifleşme konusunda yardım acil.

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
ya arkadaşlar şu erkek kuşumu bi türlü anlamadım giti. gagasını yuvalık tunek yem yerine hata kafesin sin tellerine bile vuryor bazen dişi ye kur falan da yapiyor ama çifleştiklerini görmedim hiç. kafa sallam a 2 sinde var. hem erkek te hem dişi de kafa salliyor. dişi de az bir kahve renkleşme var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 12:54 --

yardım edecek yokmu ? ne yapamaya çalişiyolar onu analamadım ????

Hocam nijer verebilirsin dişi yeni kızışıyor erkekde başka belirti varmı ?

arkadaşım dişi hazır olmadıkça erkek kendini yerlere vursada çare olmaz..bende de aynı sorun var. hanımefendinin keyfini bekliyoruz işte...ama erkek ilk denemesini yaptı ama dişi üzerinden attı onu ..:)

arkadaşım dişi hazır olmadıkça erkek kendini yerlere vursada çare olmaz..bende de aynı sorun var. hanımefendinin keyfini bekliyoruz işte...ama erkek ilk denemesini yaptı ama dişi üzerinden attı onu ..:)

benım erkek te en fazla 5 saniye üstünde kaldi sonra kendisi düştü sanırım ilk defa yapiyor :D dişi de az bir kahve renkleşme var . deliklerde sanırım tamamen olunca oluyormuş senınle aynı durumdayız sanırım fatih. nijer falan veriyorum.

Beyler dişi den çekmişler grubunuza ben de katılıyım, aynı dertlerden ben de muzdaribim. Her türlü aktivite var öpüşme koklasma kasıma vs vs ama çiftleşme yok. Disinin ceresi yavaş yavaş kahverengilesmeye başladı. Bakalım bekliyoruz inşallah :)

benım erkek te en fazla 5 saniye üstünde kaldi sonra kendisi düştü sanırım ilk defa yapiyor :D dişi de az bir kahve renkleşme var . deliklerde sanırım tamamen olunca oluyormuş senınle aynı durumdayız sanırım fatih. nijer falan veriyorum.

valla bende nijer veriyorum haftada bikaç kere ama en fazla 2 defa..haftada 2 defada mama yapıyorum dişi bayılıyor mamaya kafese koyar koymaz atlıyor üzerine..lakin şunu iyi öğrendim yaklaşık 1 yıldır kuş besliyorum bu süreç içerisinde sürekli varyasyonlarla kuşlarımı değiştirdim ama artık tamam dedim bu çiftim kalıcak ne olursa olsun değiştirmicem isterse 1yıl daha çiftleşme olmasın..SABIR en önemlisi beklemekten başka bişe gelmiyor elden..

cem nijeri çok verme kızıştırayım derken yağlanmaya neden olmasın..bal versene azcık sen..balda da kızıştırıcı özellik var..

cok koymuyorum zaten yemin içine karşişiyorum 2 çay kaşiği kadar bali nasıl vericem.

ballık diye küçük yemlikler gibi satılıyor.ondan alıp yada almak istemiyorsan küçük bi kabın içine koyup ver bi..ben parmğıma bal sürüp dişiye vermiştim erkek içinde bi kaba koydum..çok fena kızıştırıyor

ballık diye küçük yemlikler gibi satılıyor.ondan alıp yada almak istemiyorsan küçük bi kabın içine koyup ver bi..ben parmğıma bal sürüp dişiye vermiştim erkek içinde bi kaba koydum..çok fena kızıştırıyor

bu bal normal bizim yediğimiz ballardan mi yoksa kuşlar için özel bir bal mi var ?

Geri